Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 18 Haziran 2018
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: erkanarkut@yahoo.com.tr
  YAZARIN SAYFASI
Atatürk'ün vasiyeti artık Türk milletine..
Atatürk'ün kendi eliyle kaleme aldığı vasiyeti 10 yıl değil, 20 yıl değil tam 79 yıldır Türk milletinden ısrarla saklanıyor. Defalarca yazdık, defalarca söyledik ama her nedense kimse bu konuda bir adım atmıyor. Türk milletinin Atatürk'ün vasiyetini öğrenme hakkı neden yok, bunu sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi Kenan Evren Atatürk'ün vasiyetini okuduktan sonra 'Türk milleti buna hazır değil' diyerek vasiyeti halka açıklattırmamıştı.

Serdar Turgut 2012 yılında yazdığı bir yazısında şöyle demişti: 'Atatürk'ün ileriki yıllarda Müslümanların birleşerek halifelik makamını geri getirmeleri ve Türkiye'nin de bu konuda lider olması gerektiğine dair bir vasiyeti var.

Aytunç Altındal'da yaptığı bir açıklamada Atatürk'ün vasiyetinde hilafeti öven çok uzun bir konuşması olduğunu bildiriyor. Ama bu hilafet babadan oğula geçecek bir hilafet olmayacak. İleride 50 Müslüman ülke birleşip bir şura oluşturabilirler diyor Atatürk. 

Atatürk vasiyetinde İstanbul'dan bir veli çıkacak, Türklük âlemini ve İslam âlemini birleştirecek, çok büyük huzur, medeniyet ve güzellik çağı başlayacak demiş, hatta isim de vermiş.

Atatürk'ün gizlenen siyasi vasiyeti Başbakanlık devlet arşivinde çelik kasada saklanıyor. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'dan Atatürk'ün yıllardır saklanan vasiyetini Türk milletine açıklamasını rica ediyoruz.

Recep Tayyip Erdoğan 10 Kasım 2015'de Anıtkabir özel defterine yazdığı yazıdan bir cümle ile yazımı bitirmek istiyorum. '2023 yılı için belirlediğimiz hedeflere ulaşarak vasiyetini yerine getirmiş olacağız...'

Tüm yazılarım:
https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/   
2017-09-19
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
Songül Kişioğlu
2017-10-04 12:13:39    ip: 193.255.91???
Okuyucuyu yormadan yalın bir dile ile izah ettiğiniz konu ben dahil bir çok kişi tarafından açıklanması beklenilen bir vasiyetnamedir.İçeriği itibarı ile sadece ülkemizi değil tüm müslüman toplumları yakınen ilgilendirmektedir. Esen kalmanız dileklerimle...
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları