Sinsi Tehlike Darwinizm!
Çok üzgünüm içim yanıyor. Masum çocukların karanlık ellerin pençesine düşmesine bir yandan şehit olan polisimize ve sokaklarda gençlerimizin sebepsiz yere canlarını vermesine dayanamıyor yüreğim...

O güzel çocuğu önce kendi emelleri için kullananlar sonrada ölümünü kendi ideolojilerine alet ettiler yazık...

Demokrasi düşünce özgürlüğüdür.İnsanlar ebetteki düşüncelerinde özgürlerdir, fakat demokratik hak aradığını söyleyenler sokakları yakıp, yıkmakla devletin, halkın mallarına zarar vermekle ,dehşet saçmakla asla olmaz demokrasi..

Demokrasi demek özgürlük demek, kendi düşüncesinde olmayan insanlara saygı duymak, adaletli olmak demektir..

Nasıl ki gezi olaylarında bahane ağaçtı şimdi de cennet kuzusu berkin bahane edilerek komünist ayaklanma hedeflenmektedir.

Şimdi halkların özgürlüğü diyerek komünizmi isteyenler bir baksınlar geçmişte uygulanan ülkelere Komünizm'i yaşamış her ülke, komünizmi tüm kurallarına göre uyguladılar. Ne oldu? En fazla ölen, acı çeken, HALK oldu. Yaşadıkları en çok gözyaşı, çile, açlık, toplu katliamlar, kıtlıktan başka...

Eğer bunu savunacaklarsa Halkların özgürlüğü nerede? Böyle özgürlük olmaz. Bu aldatıcı sloganı kullanmasınlar...

Görüldüğü gibi doğu bloğu çöktü komünizm tehlikesi bitti diyenler dün gezi olaylarında açılan bu günde masum berkinin cenazesinde açılan komünist bayrakları görmüşlerdir umarım..

"Komünizm Türk dünyasının en büyük tehlikesidir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir." Diyor .ATATÜRK ..

Bu vatan bu millet Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi komünizme asla geçit vermeyecektir! Allah'ın izniyle.. 

PEKİ, KOMÜNİZMİN BESLENDİĞİ KAYNAK NEDİR?

19. yüz yıldan itibaren dünyada sevgiyi, barışı, kardeşliği, hoş görüyü emreden kuran ahlakı yerine; şiddeti, terörü, diktatörlüğü, savaşı ve çatışmayı savunan Darwinist materyalist düşünce yer almıştır. Toplumların çatışmayı sömürmeyi savunan ideolojilerle beyinleri yıkanmış ve bozulma başlamıştır. Gençlerin beyinleri bu tehlikeli ideolojiden temizlenip arınması gerekir.

Dünyada ve ülkemizde evrim teorisi eğitim sistemimizde ta ilkokuldan itibaren bizlere bilimselmiş gibi sunuldu sınıfımızın duvarında taş devri Kabataş devri cilalı taş devri başlığı altında ilkellikten gelişmişliğe doğru maymunun insana geçiş evrelerini gösteren resimler vardı. Şimdiye kadar yapılan arkeolojik çalışmalar insanların ilkelden gelişmişliğe doğru gitmediğini her dönemde gelişmiş medeniyetlerin olduğunu göstermektedir. Tıpkı günümüzde teknolojinin olmadığı medeniyetin yaşanmadığı kabilelerin olduğu gibi.

Şu anda 8.sınıf ve lise biyoloji kitaplarında hala devam etmekte evrim teorisi oysa evrim teorisi bilimsel olarak çökmüş bir teoridir, hiç bir ara geçiş fosili bulunmamış aksine bu güne kadar bulunan milyonlarca yıllık fosillerin şimdiki canlılarıyla karşılaştırıldığın da hiç bir değişikliğe uğramadığı görülmektedir fosiller yaradılışı ispatlamaktadır. 

Darvinizmin tehlikeli yanı doğal seleksiyon( doğal eleme)başlığı altında doğada hayatta kalmak mücadelesi olduğunu ve güçlü olan hayatta kalır hayatta kalmak için zayıfın ezilmesi gerektiğini empoze eder. İnsanların hayvandan evrimleşmiş olduklarını düşündükleri için bu elemenin insanlar arasında da olmasının gerektiğini savunur bu düşünce vahşeti, terörü, çatışmayı getirir.

Buda komünizmi doğurmuştur. Komünizm, diyalektik materyalizmin siyaset teorisidir. Diyalektik materyalizmin yaşadıkça komünizmde yaşayacaktır.

Komünizmin beslendiği bataklık darwinizmdir. Bataklığın kurutulması için Darwinizmin büyük bir yalan olduğunu delilleriyle birlikte bütün insanlık görmesi gerekir..

Bozgunculuk, anarşi ve terörün TEK çözümü KURAN ahlâkının yaşanmasıdır!

Bizlerde bu sapkın düşünceye karşı ilmi ve fikri mücadele yapmalı yaradılışı ispatlayan delilleri göstermek için canlıların milyonlarca değişmeyen fosillerini sergilemeli, ders kitaplarında resimlerini göstermeli, merhamet sevgi ve kardeşliği savunan kuran ahlakını yaşayıp anlatmalıyız. İnşallah..

Şiddet isteyenlerin tek gayesi ülkeyi felakete sürüklemektir! 

Ama Allah'ın izniyle başarılı olmayacaklardır.

Ülkemizin halkımızın seçim arifesin de bu tür oyunlara karşı dikkatli ve sağduyulu olmak gerekir. İNŞAALLAH..

... Yeryüzünde bozgunculuk çıkaranlar; işte onlar, lânet onlar içindir ve yurdun kötü olanı da onlar içindir." Rad Suresi2014-03-14