Paralel Haykırış!
Suskun paralelciler son demlerde oldukça hareketlenmeye başladı. Muhsin Başkan üzerinden siyaset yapan alçaklara diyorum ki; Başkan o kadar iyiydi de şimdiye kadar neredeydiniz? DSP'den CHP'ye bütün partilere oy vermişken eliniz BBP'ye gitti mi hiç cemaat olarak? Allah şahit Başkanın girdiği bütün seçimlerde ona oy veren, son yolculuğuna uğurlayan biri olarak bugünlerde paralel diye tanımlanan Muhsin Başkan sömürücülerine 'gidin işinize' diyorum. Ölüsevicilik denilen şey bu olsa gerek.

Haftalardır sosyal medyada Başkanın şahadetiyle Başbakan arasında bir bağ kurulmak istenmekte. Bir takım paylaşımlarla halkımızın buna inanması umulmakta. Tabi ki bu doğru değil demek kesin bir cevap olamaz. Elimizde bunu doğrulayacak veya yalanlayacak net bir bilgi yok. Sadece inancımızı belirtmek durumundayız. Ama insan sormadan edemiyor. Dershane meselesiyle kalplerindeki ve kasetlerindeki kanalizasyon görüntülerini servis eden cemaat medyası ve onun adsız misyonerleri şimdiye kadar nerdeydiniz? İddia edilen bu görüntüleri biliyordunuz da niye şimdiye kadar bunları o elinizde çocuk oyuncağına çevirdiğiniz yargıya ulaştırmadınız. Firavun ve Karun olarak ilan ettiğiniz Başbakanı ve onun partisini niye yıllarca desteklediniz? İddia ettiğiniz gibi katil bir başbakana ve onun hükümetine destek verecek kadar naşeref olmak için sizi kim zorladı?


Allah aşkına siz hangi dine inanıyorsunuz? Sizin yaptıklarınızın ilahi hiçbir dinde karşılığı olmadığı muhakkak. Yoksa sizler Gülenizm diye bir din icat edip Kıblesini Pensilvanya ritüelini de kasetçilik ve takiyyecilik olarak mı belirlediniz? Ayıptır ve günahtır bu millete. AKP'yi bitirmek için elinden gelen bütün edepsizliği yapan cemaat İslam'ın hilafına olan tüm haysiyetsizlikleri yapmaktan çekinmiyor. Bakın basit bir örnek vereyim. Paralelizm hareketine olmayan fikrini hibe eden bir öğretmenin çocuğu dünyaya geliyor. Tabi ki kâinatın imamından isim önerisi alınmalı. Kâinatın imamının önerdiği isim ESAD olarak kayda geçiyor. Suriye'de bomba yağdıran zulmü ile arşı titreten Esad'in adını öneren zihniyet küresel ölçekte ki yerini bulmuştur. Gazzelililere Terörist diyen Shaber ve onun müfrezelerinin maskeleri artık düşmüştür. Son birkaç gün daha içlerinde ki lağım duyguları ifşa edecekler sonrasında ise son kullanım tarihi geçmiş bir bezirgân hareketi olarak tarihteki yerlerini alacaklardır. Gülen Beyin yeğeni Kemal Gülen'in 'Gülen aile buluşması'nda zikrettiği gibi Cemaat'in yanında ne İslam alimleri ne de ilahiyat camiası vardır. Cemaatin yanında AKP düşmanı, din düşmanı ve bilumum Osmanlı ruhu suikastçıları vardır. Bu gurur cemaat medyasına yeter.

Eğer paralel ablalar bugün kapı kapı gezip AKP karşıtlığı için çalışacak kadar alçalabiliyorlarsa başbakandan ve şahsımdan birçok şeyi duymayı da göze almalılar. O başlarına örttükleri örtü AKP öncesi dönemde Üniversite kapılarına kadar gelebiliyordu. Kapıdan geri çevriliyordu. Orduevlerine, askeri hastanelerine alınmayan başörtüsü artık kamuda serbest. Bunun önünü açan AK Parti iktidarı ve Başbakan değil mi? 10 yıl cemaatte kalmanın ezikliğini yaşayan biri olarak sizlere sesleniyorum. Eğer ahde vefa duygusunun zerresi sizde olsa bugün CHP'ye oy isterken başınızda ki o örtüden utanmalıydınız. Gerçi sizin kâinat imamınıza göre hiç dik duruş yoktur Furüat der atarsınız örtünüzü başınızdan. Önemli olan İslam değil ya! Önemli olan Kat sayı zulmünü kaldırmak, İmam-Hatiplerin önünü açmak değil. Önemli olan KOÇ'a Doğan'a, Sabancıya ihale ayarlamak öyle değil mi Gülen Efendi? Milletin anasını ağlatırken Gülen adam artık dailerini ve fedailerini çek. Bu millete sünepeliği öğretmeye çalışan hareketiniz artık midemizi bulandırıyor.

Eskiden 160 ülkede milletimizi anlatan diye iftiharla bahsettiğim cemaat meğer 160 ülkede ülkeme ihanet eden bir yapıymış anlamamışım. Ey Gülenistler! yanınızda yıllarca bulunan Keleş Hoca, Latif Erdoğan ve niceleri neden sizleri terk etti? Eğer bahse konu kişiler bu kadar karaktersiz idilerse Büyük alim hocanız metafizik alemlere hakım biri olarak niçin bunları yanında barındırdı yıllarca? Belki karakterimiz gereği onları kullanıyorduk diyebilirsiniz. Peki ey Gülenistler şimdi kimleri kullanıyorsunuz? CHP, MHP ve birçok partiyi kullandığınıza emin misiniz? Sakın seçimden sonra sizleri terk etmesinler dikkat edin.  Ava giderken avlanmayın sakın ha! Eski bir kurbanınız olarak yine ben üzülürüm. Başınız da ki Gülen Efendi buna benzer sohbetler yapardı. Aman yanlış yapan Müslüman kardeşlerinizi ötelemeyin, utandırmayın diye. Tabi ki bu anlatılanlar masal, söyleyenleri sahtekâr, dinleyenleri ise Haşhaşı olmak zorunda. Görev büyük yerden, emir ötelerden....

Egemen Bağış için iddia edilen telefon konuşması eğer doğruysa tabiî ki savunacak değilim. Ama ehli cemaat Egemen Bağış demeden önce kendi kapısının önünü temizlemesi lazım. Zalimler için yaşasın Cehennem diye feryadını CHP'nin zenadık duvarına haykıran üstadın aziz ruhunu inciterek CHP'ye çalışan paralelci Gülen daileri hangi yüzle Bağış adını ağızlarına alabiliyorlar. Önder SAV'ı Kabe Arabın olsun Çankaya bize yeter diyenleri bu millet unutmadı beyler!

 

İsrail'in ve tüm Türkiye düşmanlarının dostu olan paralelcilerin hepsini, suskunluktan coşkunluğa terfi edenlerle beraber selamlıyorum. Çalışın, son dönemeçtesiniz. Kiralık beyinlerin idarecisi, alüftelerin takipçisi Gülen efendinizin izinde yürüyün. Siz yürüyün ki bu millet sizin yürüdüğünüz yolun tersinden yürümeye devam etsin. İyi ki varsınız! İyi ki kimlerle sarmaş dolaş olduğunuzu biliyoruz. İyi ki Muta nikâhı edebiyatlarıyla zihinlerde girdap oluşturmaya çalışırken sizler Muta'dan daha alçak işlerle uğraşıyorsunuz. Sabah Gazetesi için havuz yapıldı diye dinlemeleri servis eden alçaklar iyi ki varsınız! Yoksa biz Türkçe olimpiyatları için onlarca ilde yaptığınız havuz ötesi göllerin hesabını kimden soracaktık. KOÇ'a yaptığınız dayatma sponsorluk gibi onlarca ilde kimleri zorla sponsor yaptınız? Hangi şantaja boyun eğdirdiniz?

 Unutmayın paralelciler! AKP yolsuzluk yaptı, çaldı diye laf salatası yapacak en son alçak güruhu sizsiniz? AKP'yi sömürüp onu yanlışa itip sonra da sırtına hançer saplayacak tıynet sadece size özeldir. Alçaklara bu millet gerekli dersi verecektir. Biliyorum çalışıyorsunuz. 28 Şubatta kaçacak delik arayan sizler bu 28 Şubattan daha beter diye tanımladığınız ortamda TV kanalizasyonlarınız, Sosyal medya şebekleriniz ve gazete şebekelerinizle son hızla çalışıyorsunuz. En galiz küfürleri Müslümanlara reva görüyorsunuz. Evet, sizleri tanıdık Müslüman'dan başka düşmanı olmayan gâvurdan başka da nerdeyse hiç ortağı kalmayan cemaat bilin ki artık oyun bitti.  

 


2014-03-23