Hükümeti Yıpratma Oyunları...
Allah'tan korkan, İnançlı, Müslüman, ülkeye hizmeti ibadet kabul eden, bütün kadrolarıyla elele tutuşan, yapıcı, terörden arındırılmış, tam bağımsız, IMF'ye göbekten bağlı olmayan, İsrail'e boyun eğmeyen, gerektiği zaman ABD, AB ve 'süper' adıyla anılan emperyalist ülkelere kafa tutan, Türkiye sevdalısı, ülke menfaatini her şeyin üstünde gören, kardeşlik rüzgârlarının estiği, eli silah tutan değil kalem tutan nesil, terörist gençlik değil dindar gençlik yetiştirmeyi ideali kabul eden bir anlayışı istemeyen gruplar ve teşkilatlar var ülkede ve dünyada!

Geçen sene 'Gezi Parkı eylemi' yapıldı! Yola ne diye çıktılar? 'ağaç katliamı yapılıyor' dediler değil mi? sonra ne oldu? işin vechesi değişti! Mesele, 'hükümet istifa, Erdoğan gidinceye kadar bu eylem devam edecek!...' Soma faciasını yaşadık! Tamamen şirketin sorumsuzluğu ve ihmali olduğu açıklandı! Ama provokatörler işe koyuldu, konuyu; 'rejim meselesi, hükümeti düşürme' noktasına getirdiler!

Yapmayın, etmeyin, eğer bu hükümetin gücü giderse, hepimiz sıkıntı çekeriz! Bakın, AK PARTİ hükümetlerinin işbaşına geldiği günden beri; özgür bir ortam mevcut. Herkes inancını rahatça yerine getiriyor! Darbe konusu gündemden düştü! Darbecilerden herkes zarar gördü! Mesleğinden olanlar, psikolojisi bozulanlar, intihar edenler...olmadı mı? 

Sakın oyuna gelmeyin! Sizi kullanıp, Müslümanı müslümana kırdırmak isteyen kesimler var! Her zaman olduğu gibi yine kaos ortamı oluşturmak, bu işten oy avcılığı yapmak isteyen karanlık emelliler mevcut! İstişare ile müşterek akılları çalıştırarak, fikir teatisi halinde hakkından gelinemeyecek iş yoktur. Sakın düşmanı güldürmeyin! Hükümeti yıpratma, Türkiye'yi karanlığa sürükleme, kardeşi kardeşe kırdırma oyunları oynanıyor!

  Ateş Bacayı Sardı!

Yalan söylediler, talan yaptılar,
Milleti fişlediler fena çarptılar,
'Sakın yapma' deyip parsa kaptılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!


Mitingler yaptılar, ıslık çaldılar,
Bayrak salladılar alkış tuttular,
Kafalarda soru kaldılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Devletin içinde devleti soydular,
Halkın düşüncesine ipotek koydular,
Muhaliflerini acımadan vurdular,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Ülkenin altını üstüne getirdiler,
Teşkilat kurdular paraları götürdüler,
El attıkları her yeri batırdılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Yediler, içtiler, gezip tozdular,
Vatanın güzelliğini bozdular,
'Dur' diyen çıkmadı iyice azdılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!


Terörle yaşayıp, terörle güldüler,
İstedikleri mekana doldular,
Haraç kestiler harami oldular,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Yapılanlar çıkmaz mı sandınız?
Gerçeği yalanladınız, yalana kandınız!
Allah'ı bırakıp, 'İzm'lerle yandınız!
Şimdi ateş bacayı sardı! 2014-05-30