Tuzla'nın şansı...
Yazıcı, Tuzla için bir şanstır

Dr. Şadi Yazıcı AK Parti`nin gelmiş geçmiş en büyük değerlerinden biridir. Hakk`a ve halka kendini adamış, bölgenin değerlerini yükseltecek düşünceler içinde kendini yıpratmış, maddi ve manevi projelerle başarı elde etmiş bir başkandır.  

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı; son yıllarda yapmış olduğu ataklarla, kendini büyük, küçük, solcu, sağcı her kesime de kanıtlamış, ayırımcılığı benimsemeden değerlere önem vermiş, bölgenin geleceğini ön planda tutarak kalkınmasına sebep olmuş bir isimdir.

Gerek sosyal medyada gerekse bizzat halk evlerine, kahvehanelere, sosyal faaliyette bulunan derneklere ve mahalle toplantılarına katılarak, insanları birebir dinleyen, görüşü ne olursa olsun ayırım yapmadan ziyarette bulunan Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, bu davranışları sayesinde sevilen bir başkan sıfatını almıştır.

CHP`li belediye geçmişi olan Orhanlı Beldesi`nin mahalle olarak Tuzla Belediyesi`ne geçişinden sonra halkı kucaklayan, hizmette kusur etmeyen Başkan Yazıcı; yaptığı toplantılarla istekleri birebir yerine getirmeye çalışıyor.

İyi bir ekip oluşturan, bu ekip ile başarıdan başarıya koşan, "Yazıcı" ile Tuzla Belediyesi, bünyesinde iki tıp doktoru barındırıyor. Sağlık hizmetlerinde bünyesine kattığı Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan`da çok başarılı hizmetlere imza atıyor.

Gelelim 2008 yılında oturmaya başlanan TOKİ konutlarına... TOKİ sakinleri, Dr.Şadi Yazıcı döneminden önce oturuma başlamıştı ancak önceki dönemde Tuzla Belediyesi`nden hizmet alamayan TOKİ Aydınlı sakinleri, Dr.Şadi Yazıcı`nın gelmesiyle güzel hizmetler gördü. Spor aletleri, kamelyalar ve en çok ihtiyaç duyulan tel örgü güvenliği oluştu. Başkan Yazıcı, cami inşaatı yanı sıra sağlık ocağı, 112 acil ve pazar alışveriş merkezini açtı daha büyük projelerden şelale parkını hizmete sundu.

Evet Başkan Yazıcı; inkar edilemez projeler gerçekleştirdi. Son dönemler 7 Üniversite ile başlatmış olduğu ortak eğitim projesi, nikah sarayı, marina projesi, şelale projesi ile adını ülkeye duyurdu. Basın yayın kadrosunu güçlendiren, halkla ilişkilerde Pınar Balkan Bulut ve danışman Harun Oğuzhan ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte başarıyı yakalayan, medya ile sık sık bir araya gelen iyi ilişkiler içinde olan Başkan Yazıcı`yı Tuzla`ya yeniden Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Bu temenninin sadece benim değil Tuzla halkının büyük çoğunluğunun düşüncesi olduğuna inanıyorum. Şimdiden 'hayırlı olsun'...2013-10-06