Ahlak Yasak Gerektirmez...
AHLAK YASAK GEREKTİRMEZ ZIVANALIK DA YASAK DİNLEMEZ

Kız erkek aynı yurtta kalabilir mi? Elbette kalabilir, zira içi bozuk olanın, duvar önünde açık kapı gibidir; o duvardan sızar ve açık kapı gibi elini kolunu sallaya sallaya çıkar içinden. Önce kişi kendini koruyacak, yok eğer koruyamıyorsa da önüne orduyu bekçi koyun boştur; tek kişi girer içeri, tabiri caizse bir ordu bebekle çıkar dışarı. Ahlak duvarları yırtılmamış sa kişinin, ordunun içine koyun ve hiç tasa etmeyin o yine tertemiz girdiği gibi çıkacaktır içlerinden.

Ahlak yasak gerektirmez, zıvanalıkda yasak dinlemez. 

Tekrar ediyorum; elbette kız erkek aynı yurtta kalabilir ancak aynı evi paylaşmaları en başta hiçbir anne ve baba için kabul edilir bir durum değildir.

Ancak bazı köşe yazılarını okudukça arkasında başka entrika oyunlarının aleni halaylarını görüyorum, ki, halay başı kalem sallayıp sallayıp duruyorlar yine.

Neymiş efendim kız erkek önce sevişsinmiş vs sonra derslerini yapsınlarmış; kız öğrenci kadınlığı öğrenmeliymiş, erkek öğrenci ise erkekliğini. Bu özgürlükmüş! Eeee sonrada namuslu kız, evine eşiğine bağlı erkek aranır ya! O nasıl olacak peki?

Bekara karı boşamak kolaydır elbet, evladı olmayana da böylesi hüküm sürmek kolay tabi. Tabi yine bir emir kumandalığıyla, belli ki doğan fırsatla beraber gündeme düşen bu haberle öğrencilere asıl kendi istedikleri zemini hazırlamak, belleklerine bu zıvanalığı aşılama çabası!

Zaten hep öğrenciler üzerinden oynanmıyor mu?

Gezi masasında meze olarak kullanılan yine öğrenciler değil miydi?

Zira öğrencilerin, topluma büyük bir örnek teşkil etme statüsünün olduğunu biliyorlar elbet.

Tekrar ediyorum kız erkek aynı yurtta kalabilir elbet, bunda hiçbir sakınca yoktur ki olamazda ancaaak aynı evi paylaşamazlar zira konunun çekilmek istendiği ve üstünde oynandığı taraf tamda budur. 

Türk toplumu bu yazdıklarınıza tanıdık değil sevgili kalemler; ne kadar uzaksınız gerçeklere.

Türk toplumu çocuklarını eğitime gönderiyor; sizlerin yazdığı ve savunduğu gibi bu kadınlıklarını ve de cinselliğin eğitimini kendi değerlerini kaybederek öğrenmeye gitmiyorlar tabi.

Siz okul hayatıyla, alem hayatını birbirine karıştırdınız yine.

Sizler hep böyle sapla samanı birbirine karıştırdığınız için yine at iziyle it izini birbirine karıştırdınız.

Bakınız aynı kardeşlerin dahi aynı odalarda kalmalarını sakıncalı bulan doktorlarımız, bu konuda yanılmıyorlar da.

Sizler hep sapla samanı karıştırıp özgürlük dediğiniz, zıvanalıklara ve sapıklığa meylettirdiniz toplumu.

Özgürlüğü yüzüne gözüne bulaştırmış, tam bir zıvana çukuruna düşerek sapıklığa giden bir toplumun meyveleri haline geldik ne yazık ki.

Bizler değerlerinden kopardığımız her şey özgürlük sandık yada özgürlük sandığımız her şeyi önce bi değerlerimizden uzaklaştırdık bu nedenle temelsiz duvar gibi oldu bizim avucumuzdaki özgürlüklerimiz zira temelsiz duvarlarda her daim yıkılmaya mahkumdur. Yıktığımız tüm değerlerimizin altında en başta kendimiz kaldık, başkalarını ise o enkazın sırasına koyduk. İslam dinimiz derki 'Bir kadınla bir erkek bir odada tek kalacak olsa şeytan oraya damlar ve vesvese koyar içlerine'

Reşit olsalar da, yaşlarının verdiği en çılgın dönmede olan kanları kıpır kıpır kaynayan bu gençler her an hata yapabilirler.

Kız erkek aynı evde kalabilir diyenler önce bir örnek versinler de samimiyetlerine inanalım. Bayanlar, eşleri ve onların kız arkadaşlarıyla sadece bir hafta aynı evde yaşamalarına razı gelsin aynı şekilde erkeklerde eşlerinin başka erkek arkadaşlarıyla sadece üç gün aynı evde yaşamalarına müsaade etsin bakalım! Onları oturarak değil, ayakta alkışlayalım.

Bugün siyasi emellerinize değerlerimizi alet etmeyiniz bari.

Maksat malzeme toplamak ve o malzemenin üstünde tüm değerleri Masonizm sistemiyle yok etmek isteyişi aleni bir gerçek.

Sadece tüyler ürpertici tek bir örnek; bugün ülkemizde bir kız çocuğumuz abisinden hamile kalmadı mı?

Bunların psikolojisine ve ne şartlarda devam eden hayatlarına bakın bakalım.

Annelerinin feryadı figanı; 'Şimdi ben hem anneanne, hem de babaanne mi oluyorum, bu çok iğrenç bir durum?' diyen bu annenin düştüğü cehennem çukuruna bakın.

Ha belki sizlerin kaybedecek bir şeyiniz olmayabilir ama bu gençlere kötü örnek olarak onları dönülmez yollara saptırmayınız lütfen.

Kusura bakmayın Türk toplumunun mezhebi bu kadar geniş değil.

Tekrar ediyorum gerçeğe dönün ve gerçekten ülkenizde yaşadığınızdan emin olun, yada ülkenizi bu kadar tanıyorsanız o halde siz gerçekten yakında çok uzağı yaşamışsınız demektir.

Tekrar ediyorum; kız erkek aynı yurtta kalabilir ancak aynı evde kalmaları Türk toplumu kültürü ve gözüyle elbette uygun değildir. Takdir sizin.  DİLEK EJDER

2013-11-12