Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Futbolcular ve taraftara helal olsun
Bir oynayan bir oynamayan, bir türlü istikrarı yakalayamayan Sneijder hem kendini, hem G.Saray'ı hem de Ünal Aysal'ı kurtardı. Aldığı parayı dün attığı golle son kuruşuna kadar helal ettirdi. Mancini de daha önceki takımlarla Avrupa arenasında başarılı olamamıştı ama o da şeytanın bacağını kırdı.

Drogba ve Sneijder ikilisi girdikleri 2 pozisyondan birini gol yaparak tarihi başarıya imza attılar. Yıldız oyuncu farkı net olarak dün ortaya çıktı. Oynamazlar oynamazlar ama öyle bir maçta sahneye çıkarlar ki, direkt sonuca etki ederler, para, şan ve şöhret kazandırırlar.

AYSAL NE ŞANSLI ADAM!

Bu başarı yönetimin tüm acizliğine rağmen Mancini'nindir, futbolcularındır ve en önemlisi işi gücü bırakıp dondurucu soğukta gecekondu görüntüsündeki Telekom'a gelen seyircinindir.

İtalyanlar bu işi bırakmaz. UEFA kanalıyla bundan sonra G.Saray'a hep çamur atacaklar, suçlamalar getireceklerdir. Yani elenmenin intikamını masa başında almaya çalışacaklardır. Buna hazır olmamız lazım.

Hayatımda bu Ünal Aysal kadar şanslı adam görmedim. Biliyordum ama bu kadarını da hiç ummamıştım. Aysal bu şansıyla Şampiyonlar Ligi Kupasını bile alır. G.Saray kazanamasa tüm fatura Aysal ve ekibine kesilecek, doğalgaz, saha ısıtmama(!) sistemi, boş kalan tribünler, rezile dönen zemin günlerce tartışılacak ve benim gibi birçok insan Aysal'ı istifaya çağıracaktı. Ben hâlâ istifa bekliyorum ve bu konuda kararlıyım. Evet G.Saray müthiş bir başarı yakalamıştır ama buna rağmen bu yönetimin,kendi ve rakip futbolculara, teknik adamlara ve en önemlisi taraftarlara yaşattığı eziyetin, stada çivi bile çakılmamasının hesabı sorulmalıdır. Öyle ya da böyle gün G.Saray'ı kutlama, futbolculara ve taraftarlara teşekkür etme günüdür.

   
2013-12-12
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?