Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Nisan 2014
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. kazimo[email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Aklınızı Başınıza Alın!
30 Mart 2014 Pazar günü hayırlısıyla sandık başına gidilecek. Seçim demek; ülkeye en iyi hizmeti yapacak, aydınlığa çıkaracak, karanlıktan kurtaracak, yapılan hizmetleri bir kat daha fazlasıyla katlayacak, insanlara rahat bir hayat sunacak... kısaca Türkiye'ye çağ atlatacak çalışmalara imza atacak yöneticileri seçmek demektir.

Bu seçim her ne kadar yerel seçimse de, 17 Aralık, 25 Aralık'ta ülkeyi diz çöktürmeye yönelik yapılan ihanetleri göz önüne alarak meseleyi yalnızca; 'oyumu nasıl artırır, nasıl hükümeti istifaya zorlarız...' anlayışıyla hareket etmemek, her aklı başında siyasi partinin ideali olmalıdır.

Türkiye'yi kaosa sürükleme senaryoları, yurt dışı kaynaklıdır! Türkiye'de siyaset yapan hiçbir partinin, bu ihanetlere çanak tutmaması gerekir. Son zamanlarda iyice artan tartışmalar; MOSSAD'ın, CİA'nın, FBI'nin ve diğer yurt dışı bağlantılı gizli servislerin işidir! Bunları bilmemek için ya kör, ya sağır, ya da beyinsiz olmak lazım. Eğer siyasi partiler- özellikle muhalefet- iktidar olmak, ülkeyi yönetmek istiyorlarsa bu oyunları görmek zorundalar. Kör menfaatiniz için insanları kullanmayın!

İlk çıkış noktası, 'dershanelerin kapatılması' idi! Sonuç nereye vardı hep birlikte gördük, görüyoruz ve göreceğiz! Türkiye düşmanları boş durmuyor! Osmanlı'nın torunlarını, bu cennet vatandan sürmek, Anadolu'yu bize haram etmek istiyorlar! Çanakkale'nin intkamını almak için her türlü desise ve hileyi yapmaktan geri durmuyorlar!

Cemaat lideri denilen şahsın, nasıl bir oyun oynadığını görmemek mümkün değil! İsrail Meclis başkan vekili; 'Erdoğan gidinceye kadar çalışacağız' diyor! Bizim siyasi partiler de aynı sözü söylüyor! Yabancı basın; 'Erdoğan gidici' manşetleri atıyor! Ülkedeki muhalefet partileri de; 'Abbas yolcu', 'Erdoğan'nın kaçacağı yer belli; Sudan' , 'Erdoğan yüce divana gidecek' gibi laflar ediyorlar! Dikkat edin, yabancıların dedikleriyle, bizim muhalefetin dedikleri örtüşüyor! Yani onların ocaklarına odun taşıyorlar! Onlardan yana oluyorlar! 

Bu durumda o partilere oy veren insanlar; 'bu nasıl bir siyaset? Siz ne yaptığınızın farkında mısınız?'demeyecek mi?

İki de bir de; 'kardeşim bu hükümet yolsuzluk yaptı, inanırlığını kaybetti' diyorlar. İyi hoş da, yolsuzluk yapan bir hükümet; bu yolları, bu barajları, bu yüksek hızlı trenleri, bu hastaneleri, bu okulları, bu hava alanlarını, bu tamamen yerli malı olan; tankını, İnsansız hava aracını, otomobilini... nasıl yaptı? Kaldı ki 'yolsuzluk yaptı' dedikleri insanlara şantaj yapıldığı, paralel yapı olarak ortaya çıkan derin cemaatin işi olduğu, bunu da Pensilvanya'daki kişinin organize ettiği... iddiaları var! Yargı hepsini ortaya çıkaracak!

Bu seçim, sanıldığı kadar mahalli seçim değil! Ülkenin kurtuluş mücadelesidir. Bir kere şunu iyi tespit etmek gerekir; özellikle sağ partilerin; AK PARTİ'yi desteklemesi, daha güçlü bir Türkiye demektir! Desteklemezlerse ne mi olur? Kaybeden AK PARTİ olmaz! Zaten hükümet değişmeyecek! Hani; 'milliyetçiyim, vatanseverim, bu ülke için ölürüm...' diyorlar ya! İşte fırsat geldi. Eli taşın altına sokma zamanı!

Yine unutmayın; eğer AK PARTİ gider, MHP veya bir başka parti gelirse, bu da aynen AK PARTİ gibi icraat yaparsa, kesinlikle onlara da bu oyunlar oynanacaktır! Yurt dışı tandanslı olan oyunların amacı; Türkiye'nin kalkınmaması, ilerlememesi, büyümemesi, Orta Doğu'da söz sahibi olmaması...durum bu kadar açık ve net olmasına rağmen hala Türkiye'deki muhalif partiler, 'vatan sevgisinden, birlik ve beraberlikten, kardeşlikten, barıştan...' söz ederlerse, kim inanır?


Uyanık Olma Günü!

Ey müslüman kardeşim! Gör artık uzakları;
Ufukları kuşatmış, siyonist tuzakları.
Suları bulandırıp, yemek için koyunu;
Sahnelerde sürekli, aç kurtların oyunu...

Ey müslüman kardeşim! Aç artık gözlerini;
Gör nice milletlerin, sahtekâr yüzlerini.
Gör artık! Mazlumları, arkasından vuranı,
Siyonist eşkiyânın, arkasında duranı...

Gör artık! Yerli malı, zengin taşeronları,
'Sermâye'nin uşağı, 'ulusal' baronları.
Gör artık! Zulme karşı, susmanın vebâlini,
Müslüman ülkelerin, şu perişan hâlini...

Gör artık! Çöllerdeki, çağdaş firavunları;
Halkını dilendiren, Mekkeli kârunları.
Gör artık! Bir taht için zillete baş eğeni;
Sonra da utanmadan, 'müslümanım' diyeni.

Gör artık! Omurgasız, onursuz âlimleri (!) ,
O müslüman maskeli, münâfık zâlimleri.
Müminleri, kimsesiz zanneden o câhiller,
Allah'ın yardımını, anlamaktan gâfiller...

Ey müslüman kardeşim! Dikkat et fâsıklara,
Onların tek tanrısı, tek ilâhıdır para.
Şunu bil ki; ne kadar güçlü olsa da onlar;
Sen her zaman üstünsün, çünkü sende imân var.

Ey müslüman kardeşim! Sakın unutma dünü;
Tarih diyor ki; bugün, UYANIK OLMA GÜNÜ,
Gör ki; bütün milletler, küfürde birleştiler,
Gözlerini bürüyen vahşetle körleştiler.

Ey müslüman kardeşim! Dur artık, düşün biraz!
Bu zulme, senden başka, edecek yok îtirâz.
Duy artık! Yeryüzünde, 'Allah' diyen her sesi;
Yoksa ödeyemezsin, aldığın tek nefesi. (2013)

Cengiz Numanoğlu   
2014-03-28
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Sırada Cumhurbaşkanlığı Seçimi Var