Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Nisan 2014
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. kazimo[email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Şeytanların Hazırladığı Karalama
Gözleri görmeyen 90 yaşındaki Mahmut Dede'nin Başbakan Erdoğan sevgisi;

   "ERDOĞAN 2. FATİH"

"Tayyip Erdoğan deyince orda duracaksın. O Allah vergisi. Daha neler yapsın. Allah devlete zeval vermesin.

Bu herkese nasip olmaz, Fatih gemileri karadan yürütmüştü, Erdoğan da denizin altından tren geçirdi. Bu herkese nasip olmaz"


  "SOYGUN İDDİALARI MUHALEFETİN VE ŞEYTANLARIN HAZIRLADIĞI KARALAMA"

 

"Şimdi bana bak. Siz zeki insanlarsınız. Bu Tayyip Erdoğan 6 aylık bir hükümet değil ki... Tayyip Erdoğan 12 seneden beri Türkiye'ye hizmet veriyor. Yani soygunu bir senede mi yaptı? Var mı böyle bir şey? Alavere dalavere bu muhalefetin, şeytanların hazırladığı bir tür karalama... Yok böyle bir şey... Bunu para babaları yaptı."

'Gülen'in tehlikeli olacağını 5 yıl öncesinde tahmin ettiğini' dile getiren Mahmut Dede, "Fethullah Hoca'nın amacı Türkiye'yi teslim almak idi. Ben bu olacakları 5 seneden beri bekliyordum. Şimdi Tayyip Erdoğan'a beddua ediyormuş. Tayyip Erdoğan'a dünya dua ediyor."

Başbakan Erdoğan'a geçmişte bir mektup yazıp selam gönderdim ancak cevabını henüz alamadım. "Ben ona kıyamam. O tüm Türkiye'nin medarıdır. Allah uzun ömür versin. Türkiye'nin Tayyip Erdoğan'a en az 15 sene ihtiyacı var. Türkiye anlarsa... Siz anlarsanız. Nerdeeen nere?"

"Adnan Menderes'i, Turgut Özal'ı, Ecevit'i yediler. Erdoğan da boğazlarında kaldı"

 Başbakan Erdoğan'ın ses kısıklığına üzülen vatandaş hastanelik oldu Almanya'nın Frankfurt şehri yakınlarında bulunan Offenbach'ta yaşayan Türk kökenli Vahit Tezgider (75), akşam haberlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını izlerken, duygu yoğunluğundan dolayı baygınlık geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Yoğun bakımda bulunan Tezgider'in oğlu Hüseyin Tezgider, babasının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı her şeyden çok sevdiğini ifade ederek, "Son dönemde Erdoğan'a yapılan hakaretler nedeniyle çok üzülüyordu. Akşam evde annemle birlikte haberlerde Başbakan'ı izlerken, birden heyecanlanmış. Ayağa kalkarak, 'Helal olsun sana! Sen bizim gururumuzsun. Böyle devam et' diye bağırmaya başlamış. Sonra kontrolünü kaybetmiş ve bayılmış. Doktorlar kısmen felç olabileceğini söylüyorlar. Şu anda yoğun bakımdan çıkmasını bekliyoruz ve iyileşmesi için dua ediyoruz" dedi.

Vahit Tezgider'in çevresindekilere tepki vermediği ancak zaman zaman Erdoğan'ın adını sayıkladığı öğrenildi. Bu olay karşısında şok olan Alman doktorlar, hastanın bilinçsiz olarak son söylediği ismi tekrar ediyor olabileceğini ifade etti. İsminin yazılmasını istemeyen bir Alman doktor, "Bunca yıldır yoğun bakım servisinde çalışıyorum. Bugüne kadar Merkel'in adını sayıklayan tek bir Alman hasta görmedim" şeklinde konuştu. (AA)

Şanlıurfa'da tatlıcılık yapan 30 yaşındaki Mehmet Yürekli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini, yazdığı şiir ile dile getirdi. İlk kez şiir yazdığını belirten Yürekli, Başbakan için şarkı yapmak istediğini de söyledi.

Şanlıurfa-Akçakale yolu Buğday pazarı mevkiinde tatlıcı dükkanı bulunan Mehmet Yürekli, Başbakan Erdoğan'a sevgisini yazdığı 7 kıtalık şiirle dile getirdi. Ortaöğretim 7. sınıftan okulu terk ettiğini ve bugüne kadar hiç şiir yazmadığını belirten Yürekli, 'Benim şiir yazma yeteneğim yoktu. Bu şiiri Başbakanımız Erdoğan'ın vatan, millet, adalet ve ülkesine olan hizmet sevdasına olan sevdam yazdırdı. O Hakka, ben de O'nun Hakka olan sevdasına sevdalıyım. Ülkemize barış, kardeşlik projesini getirdi. Kan dökülmesini önledi. Sağlıktan yollara birçok hizmeti bizlerle tanıştırdı. Ben Başbakan Erdoğan'ı sevmeyeyim de kimi seveyim' dedi.

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşadığını belirten Yürekli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde gerçekleştirdiği açılış öncesindeki yumurtalı saldırıyı da eleştirdi. Yürekli, 'Bu insanlara Suruçlu diyemeyiz maalesef. Çünkü Başbakan'a yapılan yumurtalı saldırı, aslında suyun gelmesini hazmedemediklerini gösterir. Suyu istemediklerini gösterir' diye konuştu.

Kendisinin bu şiirini medyada paylaşmaması için uyarılar da aldığını belirten Yürekli, şöyle devam etti:

'Ben kellemi koltuğun altına alıp, bu şiiri okudum. Bizler bu kadar vatanı seviyoruz. Başbakanımızın sonuna kadar arkasındayız.'

4 yıldır tatlı ustası olan Yürekli, şimdi ise Başbakan Erdoğan ve hükümeti için şarkı yazıp, bestelemek istediğini ve bu şarkının ise istemesi halinde sonraki seçimlerde kullanabileceklerini ifade etti.

   Evet buna benzer örnekler çok! Mitinglere olan katılım, katılımcıların sevgi gözyaşları!... bunlar, laf ile olmaz! Zorla hiç olmaz! En önemlisi; gönüllere girebilmektir!    
2014-03-31
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Sırada Cumhurbaşkanlığı Seçimi Var