Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Eylül 2015
Yıldıray BARAK
Yıldıray BARAK kimdir?
ANADOLU BASIN-YAYIN BİRLİĞİ İstanbul Şube Başkanı -Önce VATAN Gazetesi Köşe Yazar ve Yayın Koordinatörü Sivas'ta doğdu Sivas Hakikat gazetesinde başladığı gazetecilik hayatını Sivas Anadolu gazetesi, Sivas'ın Sesi, Sivas Olay, Cımhuriyet (Ege), Son Havadis, Ege Güneş, Ege'nin Sesi Tan gazetesinde sürdürdü. 1994 yılında başladığı İnternet yazılarını, 1995 yılından itibaren ulusalhaber12.com, hurses.net, 10numarahaber.com ve gazetesonhavadis.com da düzenli olarak yazmaya başlayarak, İnternet'in Türkiye'de geniş halk kesimleri tarafından tanınmasına katkıda bulundu. 1995 yılından beri Köşe Yazarı ve İnternet Gazeteleri sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir. Son Havadis, Hürses Gazetesi ve 10numarahaber.com, ulusalhaber12.com internet haber siteleri sahibi, genel yayın yönetmeni ve yazarıdır. Önemli köşe yazıları ; Aleviler ve Kürtler Hıristiyanlaştırılıyormu? , Emperyalizm Kapımızdan neden gitmiyor, Gladyo, Demirel'in ölüm listeleri, Andıç-mandıç, Türkiye
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
ABYB İstanbul Şube Başkanlığı'na Yıldıray Barak..
Anadolu Basın Yayın Birliği İstanbul Şube Başkanlığı'na Gazeteci-Yazar Yıldıray Barak seçildi. İstanbul Şubesi ilk Olağan Genel Kurulunu, önümüzdeki günlerde basın toplantısıyla duyuracağını açıkladı.

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanlığınca İstanbul temsilciliğine önerilen gazeteci-yazar Yıldıray Barak, 1.Genel kurulun önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini bildirdi.

İstanbul temsilcisi ve Kurucu Şube Başkanlığına yetkilendirilen Barak,  amaçlarının zorlu koşullar altında çalışan meslektaşlarının sorunlarına çözüm bulmak olduğunun altını çizdi. 

Basının önemli görevler üstlendiğini belirten Şube Başkanı Yıldıray Barak, "Basın kamuoyunu bilgilendirmek için görevlendirilmiş kurumlardır. İstanbulbasını olarak görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisindeyiz. İlimizde oluşturmuş olduğumuz birliğimizde basın mensuplarımızın çalışmalarına bir nebze de olsa moral ve motivasyon katarak birleştirici olacaktır.'' ifadelerini kullandı.

İlk Genel kurullarını ve yönetim kurulunu oluşturan gazeteci meslektaşlarını önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını belirten İstanbul temsilcisi Barak,  Hürses, Sonhavadis gazeteleri imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, aynı zamanda Önce Vatan Gazetesi, Yeni Ufuk Gazetesi, yazarport.com, bendeyazarım.com, yazete.com, yarenturkhaber.com  yazarı. İstanbul Şube Başkanı gazeteci Yıldıray Barak ''Kamu yararına çalışmak, halka hizmettir.'' dedi.

abyb-istanbul-sube-baskanligina-yildiray-barak-atandi   
2014-04-05
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları