Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Necati KAVLAK
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ne Tayyip Ne Gül Yeni Bir Yüz
Yerel seçimlerin sona ermesiyle NLP ve Davranış Bilimleri uzmanlığına soyunan kalemler, zaman geçirmeden Cumhurbaşkanlığı seçimi için milletin beynini yıkamaya başladı.
Beyin frekans teknolojisinin gelişmesiyle insanlarda kişisel dönüşümün kolaylaştığını siz de iyi biliyorsunuz!

Basının topyekûn cumhurbaşkanlığı seçimine çalakalem seferberlik ilan etmesi, Türkiye'nin hayrına alamet mi?

Daha dün hırsızlık ve yolsuzluk kasetleri gündemi belirlerken, ses kayıtları Youtube'da ötüşür, twitteer'da uçuşurken şimdi ne değişti?

 Bu gün ne oldu da bilinen kalemler Tayyip'i cumhurbaşkanı seçtirmek için seferberlik ilan etti?

Bu soruya verilecek cevap çok önemli...

Hükümetin başı, 4 bakanı, bakan çocukları ve Bilal oğlan hakkında çevrilen yolsuzluk filmi şaibesinden; adalet önünde yargılandı, aklandı da Türk milletinin haberi mi yok!

Seçim sandıklarında yapılan seçim hilelerinin il, ilçe ve yüksek seçim kurullarına yansıyan şikâyetleri hala gündemin başköşesinde oturmaya devam ediyor.

Bunları görmezden gelen kalemler, seçim sonuçlarına bakarak Ayberksin su altındaki kısmını yok sayıp, üstünde görünen çörü çöpü dikkate alarak toplumun beynini 'alfa frekansla' yıkamak için düğmeye bastı makineyi çalıştırdı.

Hukukun - mahkemenin karara bağlayacağı suç isnadını, şaibeyi seçmenin akladığı Dünyanın hangi demokratik ülkesinde görülmüş?  

Türkiye 76 milyon 667 bin nüfusu ile hatırı sayılır bir ülke. 76 Milyon nüfusun içinde Gül ve Tayyip'ten başka cumhurbaşkanı olma vasfına sahip kimse yok mu?
Neden isterse Tayyip,  o istemezse ise Eküri olarak Gül dayatılıyor? Bu dayatma 76 milyona haksızlık değil mi? Neymiş efendim %44-45 oy almış! İyi de be kardeşim %55-56 neden hesaba hiç katmıyorsun?

Senin yok saydığın %55-56 lık yüzede, aday olsun dediğin zatın yolsuzluğa karıştığına, hırsızlığı görmez geldiğine inanmış.

Türkiye Cumhuriyeti şaibeli birinin Cumhurbaşkanlığını mı hak ediyor? Elinizi vicdanınıza koyun ve iyi düşünün!

Millete empoze edilen ne Tayyip ne de Gül Türkiye Cumhuriyetine Cumhurbaşkanı olmayı hak etmiyor.

Erdoğan, cumhurbaşkanı olursa %55 ona cumhurbaşkanım demez, Gül ikinci kez seçilirse Çankaya noterliğinden öteye bir unvanı olmaz.

Türkiye çok daha iyisine layık!

Bırakın beyin yıkamayı, su kendi mecrasında aksın!

O ulaşacağı denizin yolunu mutlaka bulur bulamazsa kendine yeni bir yol açar.

    
2014-04-07
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları