Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
İdris KATIRCIOĞLU
İdris KATIRCIOĞLU kimdir?
Rize'nin Ardeşen ilçesinde dünyaya geldi. Erzurum ilahiyat Fakültesini bitirdi. Ardından Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler önlisans ve yine Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisans programlarını tamamladı. Halen Erzincan Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans programına devam etmektedir. Birçok bakanlığa bağlı kamu kuruluşlarında görevler yaptı. Eğitimci ve ilahiyatçı kişiliğiyle birçok yazı kaleme aldı. Yayınlanmış bir şiir kitabi bulunmakla beraber haftalık yazılarına da devam etmektedir. Evli, Necip Fazıl ve Mustafa adlı iki çocuk babasıdır
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
İhanet Olimpiyatları
Sevgili dostlar AK Partinin sırtından yıllarca geçinen bir sülük gibi hükümeti emen Paralel yapı kendi tıynetini açıkça göstermeye başladı. 17 Aralıktaki ihanet kalkışmaları yarım kalan paralel pelesenkler hiç durmadan hainliklerine devam etmekte. Kamuda başlatılan hain avıyla birçok paralelci görevlerinden el çektirildi. Başbakanın ''Bu ülkeye ihanet edenlerin görevlerini değiştirmek cadı avıysa, biz bu cadı avını yapacağız' sözü birilerini rahatsız etmiş sanırım. Ey paralelciler ve onların hain ortakları başbakanın bu sözüne itiraz ettiğinize göre hainliğinizi kabullenmiş olmuyor musunuz acaba? 'Ülkeye ihanet edenlerin' diyor başbakan.

 Güdümlü Doğan medyası ve Gülenin ameliyat için görevlendirilmiş hain medya güruhu niçin bu kadar agresifsiniz? Niçin akbabalarla leş bekleyiciliği konusunda yarışıyorsunuz? Bu ülkeye ihanet etmek için kaç paraya anlaştınız? Hiç kusura bakmayın beyler bu sözleri artık çok kolay sarf ediyorum çünkü seçim öncesi paralelcilerin sosyal medya sürüleri daha ağır ifadelerle şahsıma saldırdı.

Beni AK Parti'den para alan satılık biri olarak nitelendirdiler. Karaktersiz karakterlerin kendi iç yapılarını anlatırcasına yaptıkları hakaretlere sessiz kalmak için Eyüp sabrı gerekmekteydi. Bu da bende yoktu. Seçim sonrası yazdığım yazılarda da sükûnete dair birkaç kelam ettim. Olur ya paralel hainler halktan yedikleri tokadı anlar ve ağababalarıyla ortaklıklarını sonlandırırlar diye düşünmüştüm. Ama umduğum gibi olmadı. Yıllarca okuduğum Zaman yalan rüzgârlığına devam ediyor. Halk ve Ulasal TV gibi yalan makinesine dönen paralel kanallar hala daha ahlaksızca yayına devam etmekte.


Yıllardır barış hoşgörü masallarıyla beni ve milletimi uyutan Gülenist misyonerlerin gerçek yüzsüz yüzleri artık üryan oldu. Kardeşlik sözcüğünü en çok kullanan hareket şimdi kalleşlik sözünün uygulayıcısı oldu.

Sevgili dostlar aldandım. Eskiden hizmet dediğim şimdi ise ihanet odağı diye nitelediğim yapıya Milas'ta yıllarca hizmet ettim. Referandumda geceli gündüzlü çalıştım. Abimiz HSYK çok önemli derken nerden bilebilirdim ki kendi davamızın hainleriyle kol kola olduğumuzu. Allaha şükür ki o ihanet şebekesinden menfaat devşirmedim. Giden kendi cebimden gitti. Gazete abonelikleri ve hizmete adanmış zamanlar. Kaybım bunlar oldu. Bugün alnı açık ve başı dik biri olarak bu yazıları yazıyorsam, paralelcilerin düşmanlıklarını kazanıyor ve onların tehditvari karşılıklarına cesurca durabiliyorsam bu yolumun doğruluğundandır. Hiçbir pazarlığın maşası olmadım. Beni utandıracak bir işe cemaat adına da girişmedim. Hizmet denilen yapıyı hep eğitim gönüllüleri olarak görmüştüm. Küçük hatalarını da 'kadı kızında da olur' diyerek görmezden gelmiştim. Meğer bahse konu yapı takiye konusunda İran'la yarışıyormuş. Meğer hocaefendi diye dinlediğimiz zat ananas tüccarı, banka CEO'su, rafineri pazarlayıcısıymış. Geç oldu ama anladık. TV'leriyle, gazete ve dergileriyle fitne tohumları eken Gülenist Haşhaşiler ancak solcuları yanlarına çekebilirler. Ağzı dualı insanları kandıramazlar. Solcular ile inandıkları için değil ortak düşman kardeşliğiyle yol arkadaşı olabilirler ancak.

Sevgili dostlar Alamut Kalesi mesabesinde ki Pensilvanya şatosunda ince hesaplar yapan Gülen Efendi eğer kendi ili olan Erzurum'da şamar yiyorsa, kendi ilçesi olan Hasankale'de seçimi kaybediyorsa oturup düşünmek lazım. Paralelcilerin bütün negatif çalışmalarına, bütün şerefsizlerin ve onların ağababalarının hainliklerine rağmen AK Parti damgasını vurmuştur. Dünyaya sevgi ihraç ettiği iddiasındaki paralelciler sevgilerini hocalarının vilayetine bile ulaştıramamışlardır. Çünkü halkımız net olmayı sever, net olanın da peşinden gider. AK Partinin pantolonuna yapışıp yıllarca sessiz kalan ve işi gücü bel altı bel üstü kayıtlar olan bu odak 29 Martta ülkem insaninin feraset duvarına toslamıştır.

Yıllarca Türkçe olimpiyatları yapan ve bu uğurda kamunun parasını vakumlayan bu yapı bu yıl ihanet olimpiyatları yapmalı. Yatak odalarına kaset nasıl yerleştirilir? Türkçe olimpiyatları için şantajla nasıl sponsor bulunur? Hakim ve savcı nasıl kiralanır? Nasıl beddua edilir? Seçimlerde AKP nasıl başarısız olur? Gibi alanlarda yarışmalar yapılmalı. İsrail uçaklarının Filistinli teröristleri (!) bombalaması filmi izlettirilmeli. Mavi Marmara olayında ki Pensilvanya imamının fetvası tekrar edilmeli. CHP'nin grup toplantısında dinlettiği paralel kanalların da canlı yayınladığı dinlemeler aktarılmalı. MHP'li vekillerin ve Deniz Baykal'ın kasetleri yarıştırmalı. Bunlar ekranlara çıkartılmalı STV ve türevi kanalizasyonlar tarafından. Selam örgütü deyip binlerce kişiyi dinleyen yapının dinlemeler konusundaki meziyetleri defaetle işlenmeli. İHH ve MİT tırları gibi konularda ki hainliklerin incelikleri paylaşılmalı. Dışişleri Bakanlığında ki dinlemeler nasıl temin edildiği gösterilmeli.

Sevgili dostlar olimpiyat zamanı yaklaşırken artık kimse olimpiyatlara gitmez salonlar veya olursa statlar doldurulamaz diye iddialı bir söz de sarf etmiyorum. Çünkü Paralelciler yeni ortaklar buldu. Statlar gezi ruhuyla doldurulabilir de. İhanet olimpiyatları hükümet karşıtlığının adresi de olabilir. Artık konuşmaları Arınç değil de Kılıçdaroğlu yapabilir. Tekbir seslerinin yerini malayani nidalar alabilir. Şimon Peres konuk edilip Güneydeki ülkeye olan muhabbet teşhirde edilebilir. Bunların hepsi mümkün. Paralel yapı ihanet ekseninde her yere savrulabilir. Benim bildiğim bir gerçek var ki artık bu olimpiyatlara ağzı dualı insanlarımız pek rağbet etmeyecek. Nerden mi biliyorum çevremden, ülkem insaninin tepkisinden. İhanet olimpiyatları organizatörlerine şimdiden kolay gelsin.


   
2014-05-19
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
Sedat TEKİRDAĞ
2014-05-25 23:43:39    ip: 88.234.144???
Teşekkürler hocam çok güzel yazmışsınız.
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları