Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. kazimo[email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Hükümeti Yıpratma Oyunları...
Allah'tan korkan, İnançlı, Müslüman, ülkeye hizmeti ibadet kabul eden, bütün kadrolarıyla elele tutuşan, yapıcı, terörden arındırılmış, tam bağımsız, IMF'ye göbekten bağlı olmayan, İsrail'e boyun eğmeyen, gerektiği zaman ABD, AB ve 'süper' adıyla anılan emperyalist ülkelere kafa tutan, Türkiye sevdalısı, ülke menfaatini her şeyin üstünde gören, kardeşlik rüzgârlarının estiği, eli silah tutan değil kalem tutan nesil, terörist gençlik değil dindar gençlik yetiştirmeyi ideali kabul eden bir anlayışı istemeyen gruplar ve teşkilatlar var ülkede ve dünyada!

Geçen sene 'Gezi Parkı eylemi' yapıldı! Yola ne diye çıktılar? 'ağaç katliamı yapılıyor' dediler değil mi? sonra ne oldu? işin vechesi değişti! Mesele, 'hükümet istifa, Erdoğan gidinceye kadar bu eylem devam edecek!...' Soma faciasını yaşadık! Tamamen şirketin sorumsuzluğu ve ihmali olduğu açıklandı! Ama provokatörler işe koyuldu, konuyu; 'rejim meselesi, hükümeti düşürme' noktasına getirdiler!

Yapmayın, etmeyin, eğer bu hükümetin gücü giderse, hepimiz sıkıntı çekeriz! Bakın, AK PARTİ hükümetlerinin işbaşına geldiği günden beri; özgür bir ortam mevcut. Herkes inancını rahatça yerine getiriyor! Darbe konusu gündemden düştü! Darbecilerden herkes zarar gördü! Mesleğinden olanlar, psikolojisi bozulanlar, intihar edenler...olmadı mı? 

Sakın oyuna gelmeyin! Sizi kullanıp, Müslümanı müslümana kırdırmak isteyen kesimler var! Her zaman olduğu gibi yine kaos ortamı oluşturmak, bu işten oy avcılığı yapmak isteyen karanlık emelliler mevcut! İstişare ile müşterek akılları çalıştırarak, fikir teatisi halinde hakkından gelinemeyecek iş yoktur. Sakın düşmanı güldürmeyin! Hükümeti yıpratma, Türkiye'yi karanlığa sürükleme, kardeşi kardeşe kırdırma oyunları oynanıyor!

  Ateş Bacayı Sardı!

Yalan söylediler, talan yaptılar,
Milleti fişlediler fena çarptılar,
'Sakın yapma' deyip parsa kaptılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!


Mitingler yaptılar, ıslık çaldılar,
Bayrak salladılar alkış tuttular,
Kafalarda soru kaldılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Devletin içinde devleti soydular,
Halkın düşüncesine ipotek koydular,
Muhaliflerini acımadan vurdular,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Ülkenin altını üstüne getirdiler,
Teşkilat kurdular paraları götürdüler,
El attıkları her yeri batırdılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Yediler, içtiler, gezip tozdular,
Vatanın güzelliğini bozdular,
'Dur' diyen çıkmadı iyice azdılar,
Şimdi ateş bacayı sardı!


Terörle yaşayıp, terörle güldüler,
İstedikleri mekana doldular,
Haraç kestiler harami oldular,
Şimdi ateş bacayı sardı!

Yapılanlar çıkmaz mı sandınız?
Gerçeği yalanladınız, yalana kandınız!
Allah'ı bırakıp, 'İzm'lerle yandınız!
Şimdi ateş bacayı sardı!    
2014-05-30
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları