Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Mert ARSLANOĞLU
Mert ARSLANOĞLU kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezunum, beş yıl önce kendi şirketimi kurdum. Evliyim, iki çocuk sahibiyim. Çok yoğun çalışmama rağmen yazmak benim tutkum. Düşüncelerimi çok kolay yazıya dökebiliyorum ve insanlarla düşüncelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tam anlamıyla araştırmacı bir kişiliğe sahibim. Tarih, bilim, kültür ve sanat dalında bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle antik çağlarda yazılan eserleri incelemeye, binlerce yıl öncesinden günümüze kalan yazıtlara karşı çok ilgim var. Bloghaber, Milliyet Blog, Radikal Blog sitelerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Bir tarafta bağnazlar var diğer tarafta Kur'an...
Ülkelerin bu kadar geri kalmasının, kadınların bu kadar ezilip aşağılanmasının, insanların dine bu kadar düşman olmasının nedeni bağnazlardır. Bağnazlar binlerce hurafe uydurup tertemiz dinimizi adeta yaşanmaz hale getirdiler. Bağnazlığın, yobazlığın yükü çok ağırdır. Toplumu mahveder, insanları mahveder, ülkeler yıkılır. Mehdiyet olmasa yobazlar İslam dinini yeryüzünden silmişlerdi. Fakat Mehdiyet yobazların karşısında tam anlamıyla set olmuştur.

 Yobazların en önemli özelliği kendi uydurdukları bu hurafelerle dolu dine kendilerinin de uymamasıdır. Yapmayanı kötülerler, aşağılarlar, cehennemde yanmakla korkuturlar. Fakat kendileri Kuran'da bildirilen hükümleri dahi yerine getirmezler. Mehdiyet onların sahtekarlığını ortaya çıkaracak, insanları gerçek dine, Kuran'a yönlendirecektir. Şimdi bağnazlara göre helal ve haramlar neler, Kuran'a göre helal ve haramlar neler, resimlere bakalım. Tabii burada bahsettiğim yobazların uydurduğu hurafelerden yalnızca bir kısmıdır. 

 

Tüm yazılarım: http://mertaslanoglu.blogspot.com/

   

  

 

  

  

  

 
   
2014-06-05
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları