Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 16 Eylül 2016
  YAZARIN SAYFASI
Terörün Beslendiği Kaynak...
19. yüz yıldan itibaren dünyada sevgiyi, barışı, kardeşliği, hoş görüyü emreden kuran ahlakı yerine; şiddeti, terörü, diktatörlüğü, savaşı ve çatışmayı savunan Darwinist materyalist düşünce yer almıştır. Toplumların çatışmayı sömürmeyi savunan ideolojilerle beyinleri yıkanmış ve bozulma başlamıştır. İç sorumluluğu Darwinist materyalist düşünce kaldırdı. İnorganik maddeden gelen canlı sorumlu saymaz kendini bu nedenle vicdan sahibi olmaktan hesap verme duygusundan kurtuldular. Bu öğretilerde komünizmi doğurmuştur. Komünizm, diyalektik materyalizmin siyaset teorisidir. Diyalektik materyalizmin yaşadıkça komünizmde yaşayacaktır.


Komünizmin beslendiği bataklık ise darwinizmdir. Bataklığın kurutulması için Darwinizmin büyük bir yalan olduğunu delilleriyle birlikte bütün insanlık görmesi gerekir.


Komünist: PKK' nın silah bırakmasını sadece siyasetle çözüm aramasını teröristlerin siyasi girişimler dâhilin de eve döneceklerini beklemek PKK' yı ve ideolojisini bilmemekten tanımamaktan ileri geliyor.

PKK DARWINİST BİR ÖRGÜTTÜR
PKK hayatın kör tesadüflerin ürünü olduğunu ve canlılığın da, tarihin de sözde evrimsel bir süreçle geliştiğine inanır.  Abdullah Öcalan dünya görüşünü şöyle anlatır:
Aletler ve ateş keşifleri geliştikçe ürünleri daha da artacak, arttıkça tür olarak daha hızlı gelişecek ve PRİMATLARLA aradaki mesafe açılacaktır. EVRİMİN DOĞAL KURALLARI gelişmeyi belirlemektedir. (Abdullah Öcalan,"Bir Halkı Savunmak" isimli kitabın "Doğal Toplum" bölümünden alıntı.


PKK LENİN'İN TERÖR EMİRLERİNİ UYGULUYOR.;
'POLİSLERİ, ASKERLERİ, DEVLET MEMURLARINI ÖLDÜRMEK, DEVLET KURUMLARINDA YANGINLAR ÇIKARTMAK... DEVLETİN HAZİNELERİNDEN PARALARI ALMAK... Devrimci komünist güçler yenilmez SİLAHLI BİR GÜÇ olarak ortaya çıkmalı, İNSANLARI ÖLDÜREREK, BOMBALAYARAK, BİNALARI HAVAYA UÇURARAK KORKU YAYMAK ve BU ŞEKİLDE TOPLUMUN ÜZERİNDE KOMÜNİST DİKTATÖRLÜĞÜNÜ TEŞKİL ETMEK iktidara ulaşmamızın önemli unsurlarındandır.' (Vladimir Lenin, Teorik ve Pratik Terör Hakkında, Homizuri G.P. Moskova 2005
Bozgunculuk, anarşi ve terörün TEK çözümü:  komünizmle mücadele darwinizmin geçersizliğini anlatarak yapılır.


Gençlerin beyinleri bu tehlikeli ideolojiden temizlenip arınması gerekir.

Pkk'nın senpatizanlarına sizin amacınız ne diye sorulduğunda?

Cevap olarak: Güneydoğu'da bağımsız bir Marksist bir devlet kurmak, Kürdistan kurmak istiyoruz' diyorlar. Güneydoğu'da Abdullah Öcalan'ın etrafında toplanıp bağımsız bir devlet kurmak istiyoruz' diyorlar.

Bizim gençlerimize sorduğumuzda sizin idealiniz nedir diye verdikleri cevap: Okulumu bitirip, iyi bir insan olmak istiyorum'  'Yurt dışına gidip eğitim yapıp, iyi bir iş adamı olmak istiyorum, Evlenmek istiyorum, çoluk çocuğa karışmak istiyorum' diyor amacım bu benim' diyor. Tek amacın bu mu? Diyoruz? 'Evet, tek amacım bu' diyor. Allah korusun komünist ayaklanmaya parçalanmaya karşı hiç bir şeyin farkında olmayan bir gençlik ülkesine her an gerilla taktiğiyle tuzaklar kuran bir yapıyla nasıl mücadele eder.

Bölünme tehlikesine karşı: Gençlerimiz de milli bilincin uyarılması, oluşması için eğitim verilmelidir İnşallah. Gençlerimizin milli birlik ve beraberlik için  bir ülküsü, bir amacı, ideali olmalı!

 'Benim ülküm idealim İttihad-ı İslam'ı oluşturmak, Türk-İslam Birliği'ni oluşturmak, bütün Türklük âlemini birleştirmek, bütün İslam âlemini birleştirmek ve dünyaya sevgiyle, kardeşlikle barışı sağlamak,'Kuran ahlâkının dünyaya hâkim olması Allah için yaşamak, Allah için ölmek' benim idealim bu demelidir!

Devletimiz bir taraftan doğuyla batıyı eşit şartlara getirmeye çalışıyor. Güzel yatırımlarda bulunuyor, bölge için yalnız böylelikle ekonomik yaptırımlarla bu fitneden kurtulunmaz, ayrıca devletimizin sevgiyle, kardeşlikle yaklaşması, ilgilenmesi lazım kürt kardeşlerimizle. Komünist düşünceye karşı ciddi bir eğitim başlatılmalı, milli birlik milli şuur güçlendirilmeli, öğretilmeli. Okullar da ve darwinizmin çökmüş bir teori olduğu bilimsel olarak anlatılmalı yaratılış da daha kapsamlı anlatılmalı inşallah.

Türkiye kurtuluş savaşında M.Kemal'in Amasya genelgesinde belirttiği gibi vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir.

Siyasi hesap ve çıkarları bir kenara bırakıp, ülkemize tuzak kuranlara karşı birlikte olma zamanıdır.

Biliyorsunuz orta doğuda, Asya da, Afrika da dimdik ayakta duran ve bölgede ağabeylik üstlenmiş tek ülke Türkiye...


Tabi bu durumdan rahatsız olanlar Türkiye yönünü Ortadoğu'ya döndü, eksen kayması var, Ortadoğu bataklığına gidiyor gibi eleştirilere tabi tutuyorlar.Enerji hattında bulunan Türkiye hem Avrupa'nın hem de Ortadoğu'nun çıkış kapısıdır.


Bu nedenle Türkiye'yi 10 Ağustos 1920 de Sevr anlaşmasında  doğuda Kürdistan, Ermenistan, batıda büyük Yunanistan istedikleri gibi o günkü projelerine, hayallerine ulaşmak için hem içerden hem dışarıdan taciz ediyorlar.

 Dün bayrağımızı indirdiler, bugün de IŞİD'İN Türkiye Musul başkonsolosluğunu ele geçirmesi, Türk konsolosluğunun basılıp başkonsolos Öztürk Yılmazla 48 kişinin alıkonması büyük bir kışkırtmadır.

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi böyle oyunlar olacağı aşikârdı ama bu defa fazla ileri gittiler!

Ülkemiz savaşa çekilmek, ATEŞİN İÇİNE sürülmek isteniyor. Büyük Türkiye oluşumunu Türkislambirliğini engellemek istiyorlar. 

ÜLKEMİZ kürdüyle, türküyle, lazıyla, abazasıyla, alevisiyle sünnüsiyle ermelisiyle, süryanisiyle bir bütündür, özgürlüğüne, vatanına düşkündür, kanının son damlasına kadar savaşır, vatanını asla böldürmez.

Şunu  iyi bilin ki Türkiye asla bölünmeyecek bilakis Ortadoğu ve Asyada ki ülkelerle birleşip Türkiye'nin önderliğinde İslambirliğini kuracak inşaAllah.

    
2014-06-13
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları