Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Horasan'dan siyah bayraklar da çıktı!
Ahir zaman alametleri ard arda gerçekleşiyor. Peygamberimiz Hz. Mehdi'nin zuhuruna yakın hangi olayların gerçekleşeceğini adeta görmüş gibi anlatmış. Peygamberimiz Hz. Mehdi'nin zuhurundan önce üç alametin gerçekleşeceğini şöyle söylüyor: Müminlerin Emiri (a.s.) dedi ki:

'Üç alametin ardından Kaim Hz. Mehdi (a.s.)'ın çıkışını bekleyin.'

Kendisine sordular: 'Bu alametler nelerdir?'

1.  'Suriyelilerin karşılıklı anlaşmazlıkları,

2. HORASAN'DAN SİYAH BAYRAKLARIN ÇIKMASI ve

3.  Ramazan ayında korku.' ... (Bihar-ül envar, 14) 

Peygamberimizin tam tarif ettiği gibi Suriye halkı birbirine düştü ve yıllardır iç savaş yüzünden Müslümanlar birbirlerini kırıp geçiriyor, Deccal ülkede kol geziyor. Yine peygamberimizin tam tarif ettiği gibi Horasan'dan siyah bayraklar da çıktı. Ramazan ayında geçtiğimiz yıl Suriye'de büyük çatışmalar yaşandı. Peygamberimizin hadisleri ard arda gerçekleşiyor. Hz. Mehdi'nin zuhuru çok yakın. Hz. Mehdi zuhur ettiğinde bir damla kan bile akıtmayacak, yeryüzünde yaşanan bu büyük zulme son verecek. Bu yüzden Müslümanlar sürekli Hz. Mehdi'yi arasınlar, birlik olmayı istesinler ve Hz. Mehdi zuhur ettiğinde ona tabi olsunlar. Tüm dünya için tek kurtuluş yolu budur.

Kaynak: 
http://hzmehdigelisalametleri.blogspot.com/

Tüm yazılarım: 
http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: 
http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

    

   
2014-06-14
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları