Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 15 Temmuz 2014
Tuba YAĞIMLI DEMİR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ömrüm
Ömür dediğin; Ömrüm dediğinle bir ömür geçirmektir. Bu kimi zaman bir sevgili, kimi zaman bir eş, kimi zaman da evlat olur..

Kişi önce kendi  için  yaşar. Ta ki sevdalanıncaya kadar. Sevda; kadında ki dominantlığı, erkekteki   enâniyet duygusunu törpüler...  Eşler yıllar geçince bir birlerine ömür törpüm der. Yani sivri yanlarına şekil veren en güzel kişi...  Ahh sevda düştüğü yüreği baştan yoğurur sanki...  Önceleri  yapmadıklarını yapmaya, istemediklerini  istemeye , görmediklerini göstermeye başlar.

Şair ne güzel der  'gel gör  beni aşk neyledi'.  Yanan; söyler, yazar, ağlar..'aşk' vakti yanma vaktidir. İnsan aşk ateşi ile şekillenir, arınır, saflaşırmış. Ömür yaratanın kuluna bahşettiği bir beyaz sayfa...  Bunu ya aşk kalemiyle yazarsın; coşkulu, anlamlı, tatlı;  yada öylesine yaşanmışlıklarla yazarsın; yavan, tatsız ve renksiz.. 

Hiç  sevdayı tadan yürekle tatmayan yürek bir olur mu? Yavaş yavaş demlenmektir aşk... Aşk her yüreğe yakışmaz, yakışan yürekte kolay bulunmaz... İnsanın kendine ve sevdiklerine yapacağı en güzel dua' yüreğinin eşini bulasın' ve bir ömür, ömrüm dediğinle yaşayasın.

Aşk her çağda değerini bilenlerin yüreğinde değerini buluyor. Değer bilen gönüllerin artması ümidiyle sevdalı yıllara....       
2014-07-10
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Doğum Günü
- Beklemek
- Aşk Mevsimi
- Adalet Yerini Buluyor...
- Ben ve Başörtüm
- Özgürlük
- Biten bir günün ardından.....