Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 02 Ocak 2015
Menduh ÇAKAR
Menduh ÇAKAR kimdir?
Karakter Yeri Olmadığından Hayatımı Siteme Yazdım. Buyurun Linki ; http://kiziltepegundem.com/haber_detay.asp?haberID=1229
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Yahudi Lobisi Filistin'i Yok Etmek İstiyor
Türkiye'nin almış olduğu üç günlük yas kararı çok yerinde ve Türkiye'ye yakışır bir insani duruştur.

Son gelişmeler açıkça gösteriyor ki insanlık için milletçe, Kürt,Türk, Arap, Ermeni demeden tek yürek olmak gerekiyor; aksi takdirde herkesin akıbeti Filistin gibi olacaktır.
İsrail'in tüm İslam ülkelerini ve insanlığı köleleştirmek istiyor.

Dünya'nın egemenleri kim? 

Medeni denilen Batı neyin peşinde?

Medeni Batı denilen güç; mazlumların iktidar olmaması için zulmün yanında yer alan bir güçtür. Dünyanın egemenleri kabul edilen Abd, Rus, Alman,İngiliz , Fransız liderler zulme karşı sessiz kalarak yapılanları onaylamaktadır.

Öncesinde Irak'ta sonra Rojava'da, Kobane'de ve son olarak Filistin'de yapılan vahşet ve ibret verici ölümlere karşı sessiz kalan siyonist güçler aslında tüm dünya haklarına seyirce kalarak büyük zarar veriyor. 

Ama tüm bu çekilen dertlere rağmen Filistin umudunu yitirmiş olabilir. Sonuç ne olursa olsun er geç Filistin halkı birçok yerde ve örnekte olduğu gibi tıpkı Viyetnam halkı gibi özgürlüğüne kavuşacaktır .

Siyonist İsrail rejimi katliam yapiyor. Gazze'deki Filistin halkının insanlık duruşunu ayaklar altına alıp diğer komşu müslümanlara göz dağı veriyor. İşte buna sessiz kalanlar bilsinler ki gün gelir, devran döner ve sıra onlara da gelir. 

Yukarıdaki tabloda anlattıklarımız gösteriyor ki tüm Müslüman halklar Gazze halkının liderliğinde var oluşunu göstermelidir. Aksi bir duruş sergilemek başta ABD ve İsrail ve destekçileri olmak üzere birçok Yahudi destekçisinin dünyayı istimlak edeceği anlamına gelir.
Saygılarımla...   
2014-07-22
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları