Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Eylül 2015
Ş.Mehmet ÇET
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Millet Hizmet Edeni Tanır
Bu ülke insanı Erdoğan başkanlığındaki Ak parti iktidarını gördü.  

İktidarlığı boyunca ülkeye yaptığı hizmetlerle batılılar gibi yaşamanın tadına vardı.

 Erdoğan ülkeyi gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştırdı.

Toplumumuzda bazı kesimler şimdi Cumhurbaşkanı tarafsız olsun demeye başladılar. Erdoğan 10 Ağustos'ta % kaç oy alarak seçilirse yok onu istemeyen % kaç oy var diyecek kadar saçmalıklarda bulunabiliyorlar. Bunları söyleyenlere baktığımızda üstelik demokrasi den bahsederler. Oysaki demokrasilerin olmazlarından olan sandıkta fazla çıkana saygı duyulması gerekmektedir.

Geçmişte imrenerek baktığımız batılılar o kadar aptallarımı niçin partili başkanları var. ABD'de Obama demokrat partili, Hollanda sosyalist partili, Alman Merkel Hıristiyan demokratlardan, bu gibi örnekleri daha da artırabiliriz.

Bazı çevrelerin amacı seçilecek olan Cumhurbaşkanı köşkte otursun, gezip tozsun, yabancı devlet başkanlarını ağırlasın ülke yönetimine katkı sağlamasın diyebiliyorlar.

Şimdi bu bilinen çevrelere sormak lazım, bu şekildeki bir Cumhurbaşkanını halk niye seçsin.

Belli çevreler Ülke yönetimine karışmayacak, kendi emirlerinde olan "Duran, susan, alttan alan, Batı liderleri ne söyleyecek acaba diye bekleyen, coğrafyasının özelliğini kullanmayan, küresel oyuncu olmak istemeyen ve vesayetlerinin devamı için muhalefet bir çatı adayı üzerinde anlaşmaları düşündürücüdür.

 Ama onların unuttukları bir şey var.

 Bu halk ki,

‘'Çanakkale de destan yaratan Anadolu insanı''  O gün nasıl emperyalizme, sömürüye ve işgale karşı çıktıysa, bugünde vahşi batıya, emperyalistlere, sömürgecilere  kan emicilere ve onların yerli işbirlikçilerine karşı Türkiye'nin ikinci kurtuluş mücadelesini veren, Konuşan, hamle yapan, susmayan, alttan almayan, şahinliğini sık sık gösteren, ikiyüzlü örgütlere (BM gibi), ikiyüzlü Batı liderlerine tavır koyan, korkmayan, korkutulmasının zor olduğu, ülkeye hizmet eden Yeni Türkiye Başkanı olacağını düşündüğü lideri  Çankaya'ya çıkarmak istiyor.

Ülke insanı yaşam standartlarını yükselten bir lidere destek vermelerin den daha doğal bir şey yoktur.

Günün sözü: Hizmet edene, hizmet ederler. ( Hadis-i şerif )

Esen kalın,

Facebook: mehmetçet21

Twitter: mehmetçet21

Mehmetcet21.blogspot.com


   
2014-08-01
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları