Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Ekim 2014
Mustafa KOCA
Mustafa KOCA kimdir?
1955 Yılında Mersin, Musalı Köyü'nde doğdum. ODTÜ Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezunum. Tarımda ve Gıdada kullanılan Kansere neden olan Kimyasallara şiddetle karşıyım... Çocuklarda Zihinsel Gelişimin yapılandırılmasını anlatan KELEBEK TERBİYECİSİ ve tarım uygulamaları ile kanser arasındaki ilişkiyi anlatan TOPRAĞIN ÖLÜM ÇIĞLIĞI isimli yayınlanmış iki tane kitabım var... Yerel Gazetelerde KANSERLE ilgili çok sayıda makalem yayınlandı...
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Medya Çalışanlarına Sesleniyorum
Sözüm yazarlara, medya çalışanlarına, muhabirlere, kanaat önderlerine, köşe yazarlarına, aklıselim insanlara, medya patronlarına... Yoğun bir günün akşamında kafanızı yastığa koyduğunuzda uyuyabiliyor musunuz?   

Haberleri en doğru ve herkesten önce siz alıyorsunuz. Sonrasında da hazırlayıp topluma sunuyorsunuz. Şu an hiçbir taraf olmadan yazıyorum. Her akşam en az beş altı tane farklı kanaldan haber dinliyorum. Eğer TV kanallarının bazıları doğru tarafsız haber veriyorlarsa, diğerleri yanlı, çarpıtılmış haber veriyorlar. Verilen haberler ülkenin geleceği ile ilgili olmasa çok da sorun etmeyeceğim, ancak bir kanala göre ak olan diğer kanala göre kara. Bu haberler ülkemizin geleceğini kargaşaya sürükleyecek, bölünmeye götürecek kadar hassas konular içeriyor.   

Kestirmeden şunu söyleyeceğim, bir kısım insanlar aleni vatan hainliği yapıyorlar. Vatanını milletini seven insanlar her ne pahasına olursa olsun kişiliklerinden ödün vermezler. Öyle anlaşılıyor ki, topluma yön veren yanlı, çarpık haber verenler el birliği etmişçesine ülkeyi bir uçurumdan aşağıya yuvarlamaya çalışıyorlar.  

Unutmayın ki Türk milleti, devlet geleneği olan, Osmanlının küllerinden Türkiye Cumhuriyetini kurmuş bir millettir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhurbaşkanı sadece %37 oy alarak seçilmiştir. Son yapılan seçim bir bayram havasında olmamıştır. Yani toplumun %63'ü Cumhurbaşkanını onaylamamıştır.   

Şu asla unutulmamalıdır, kandırılan çoğunluk kandırıldığını anladığında tepki verecekleri ilk kişiler kendilerini kandıranlar olacaktır.  

Siz medya çalışanları BAZILARINIZ bir yanlış içerisindesiniz. Parayı ülke menfaatlerinin önüne geçirecek kadar alçalmışsınız. Şu anda bir işiniz olduğunu sanıyorsunuz, ülke kaosa sürüklendikçe, ya da normalleştikçe işinizi kaybedersiniz.   

Lütfen külahınızı önünüze koyun, insanlara sorumlu gazetecilik, sorumlu yayıncılık yapın...  

Onurlu medya çalışanlarına selam olsun...  

Onurlu insanlara saygılarımla  

   
2014-08-23
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları