Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 26 Eylül 2014
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. [email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ya Deport, Ya İade!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Obama ile Fethullah konusunu görüştü! Ondan; 'ya deport (Sınır Dışı) ya da iade edin. Müttefiksek, biz nasıl teröristleri iade etmişsek, siz de aynısını yapın' çağrısını yaptı.

Bu, çok önemli bir konu! Eğer üzerine gidilmezse, ilerleyen zamanda hepimizi yakar kavurur. Yıllarca, gizli ve yeraltı örgütü gibi çalışmışlar, iyice palazlanıp, kökleşince devletin içine sızmaya, devlet kademelerini ele geçirmeye... dahası tehlikeli olmaya başlamışlardır! Sureti hak'tan görünmüş, halkı 'Allah' diyerek kandırmış, hep; CIA, Mossad ve yabancıya çalışmıştır!

Başbakanı, Dışişleri Bakanını, Mit Müsteşarını ve devletin en mahrem konularının konuşulduğu yerleri dinleyecek ve o dinlemeleri yabancıya servis edeceksin! Sayın Erdoğan; 'bunlar Haşhaşi' deyince de alınacaksın!

Öyle yağma yok, biz bu ülkeyi sokakta bulmadık! Bu ülkenin vatan olması için; Türk'ü, Kürd'ü, Alevi'si, Çerkes'i...elele, yan yana, birlikte savaş meydanlarında; vatan hainlerine, haçlılara karşı ortak mücadele verdik! Aynı vatan sevgisini içinde hisseden; Şerife Bacılar, Nene Hatunlar, Kara Fatmalar ve daha niceleri, gözlerini kırpmadan düşmana karşı saldırıya geçmişler ve bu cennet vatanı bize emanet bırakmışlardır! Hepsinin ruhu şad, mekanları cennet olsun!

Sayın devlet ricalinin bu hassasiyeti, benim hassasiyetim, senin hassasiyetin, o'nun ve hepimizin hassasiyetidir! Öyle olmalıdır. Bu açıdan sayın Cumhurbaşkanımızın, durmadan söylediği ve kararlılığını gösterdiği, 'paralel yapı ile mücadele' konusunda aklıselim, sağduyu sahibi olanların, yapılanları alkışlaması, işlem yapanları tebrik etmesi gerekir -ki bendeniz ve benim gibi olan sayısız insan bu tür zararlı ve terörist yapılanmalara izin verilmemesi hususunda hemfikirdir.-

İnsanımız artık anladı, kim vatansever, kim vatan haini! Kim bu ülkenin kalkınması için elini taşın altına sokuyor, kim seyrediyor! Seyretmekle kalmayıp; 'nasıl olur da Türkiye'yi batırır, geri bırakır, gavura muhtaç eder, özgürlük ortamını, esaret ortamına çeviririz' diyenleri gayet iyi biliyor!

İşte bu yüzden 12 yıldır iktidarı elinde tutuyor! Bu gidişle, bu hassasiyetle; daha uzun yıllar tutacağa benziyor! Aslında bendenizin temennisi de bu istikamettedir!

Aklımızı başımıza almak, üzerinde yaşadığımız; ekmeğini yiyip, suyunu içtiğimiz, havasını teneffüs ettiğimiz, her nimetinden yararlandığımız bu cennet vatanın kıymetini bilmek zorundayız! Durmadan söylediğim ve yazdığım gibi, vatan gemisinin su almasına ve batmasına izin vermemeliyiz!

'Vatan sevgisi'nin imandan olduğunu çok iyi anlamalı ve gereğini yapmalıyız! Allah, Türkiye için canla başla, samimiyetle çalışanlardan razı olsun, Hükümet ile Cumhurbaşkanlığının uyum içinde çalışmasını sürdürsün inşallah! Bu konuda el ovuşturan, uyumu bozmaya çalışanlara fırsat vermesin!

   
2014-09-08
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları