Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 28 Ocak 2015
Metin SOYLU
Metin SOYLU kimdir?
Gazeteci-Yazar Metin Soylu, 1981 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimi Ankara Batıkent Kürşad Bey İlköğretim Okulu'nda liseyi ise 1998 yılında Ankara Batıkent Mobil Lisesi'nden mezun olarak tamamladı. "Piri Reis Haritası'nın Şifresi" adlı kitabıyla okuyucularının karşısına çıkan Metin Soylu, bugüne kadar Kocaeli Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi pek çok üniversitede Piri Reis konusunda konferanslar gerçekleştirerek büyük yankı uyandırdı.17 Ağustos 1999 Marmara Depremi sonrasında Türk halkının doğal afetler üzerine daha fazla ilgi duyması ve özellikle üniversite öğrencilerinin Afet Gönüllüsü birer birey olarak toplumda daha etkin rol oynaması için Afet Okulu Projesi’ni kaleme alan Soylu, bu konudaki düşüncelerini “Afet Okulu” adlı kitabında topladı. Yazar Metin Soylu'nun son eseri Belgelere Dayalı Gerçek Bir Kahramanlık Öyküsü olan "Bedeli Çanakkale'de Kanla Ödenecektir"dir. www.metinsoylu.com
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
TÜYAP Kitap Mevsimi Başladı!..
İstanbul Kitap Fuarı 8 Kasım 2014 Cumartesi günü 33. kez kapılarını TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde açtı. 
TÜYAP ile Türkiye Yayıncılar Birliği'nin birlikte düzenlediği Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 8-16 Kasım 2014 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi  Büyükçekmece'de kitapseverlerle buluşmuş oldu. Türkiye ve yurt dışından 850 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı'nda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri ve dinletilerle birlikte 270 etkinlik gerçekleştirilecek. 

Saraçoğlu Yayınları olarak İstanbul Kitap Fuarı'nda 3'nolu Salonda 605 C numarada yerinizi aldık. Şimdi ise siz kitapseverleri bekliyoruz!..

Sinemamızın Yüzyılı ve Atilla Dorsay
33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, Türk Sinemasının yüzüncü yılını 'Sinemamızın 100 Yılı' temasıyla selamlıyor. Onur yazarının Atilla Dorsay olduğu fuar, kitapseverleri sinemanın uzun yolculuğuna söyleşiler, paneller, müzik dinletileri ve sergilerle tanıklık etmeye davet ediyor.Fuar süresince oyuncu, yönetmen ve yazarların katılımıyla Atilla Dorsay'ın sinema eleştirmenliği, yazarlığı ve yaşamı üzerine söyleşiler gerçekleştirilecektir. Sinema teması kapsamında 50 etkinlik düzenlenecek.

PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU 
İMZA GÜNÜ

13 Kasım 2014 Perşembe Saat:11.00 - 14.00 arasında yine Saraçoğlu Yayınları standında gerçekleşecektir. (3'nolu Salonda 605 C)

İşte Fuar Saatleri!
33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı hafta içi günlerde 10.00-19.00, haftasonu ise 10.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilir.

TÜYAP KİTAP FUARI'NA EN KESTİRMEDEN NASIL GELİRİM?
Cevap: Özel aracınızla kesinlikle gelmeyin. Sebebi ise hem trafiğe yakalanırsınız hem de araç park yeri bulamayacağınız için otopark parası vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden sizlere tavsiyem en yakın METROBÜS'e binin ve BÜYÜKÇEKMECE son durakta indiğiniz TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı'na sorunsuzca gelebilirsiniz... 

   
2014-11-10
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Akide Şekeri!..
- Son Umut!..