Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Akil adam Kadir İnanır'a Cevap
Akil adam Kadir İnanır'a Cevap:
Türkiye'yi Öcalan'a böldürmeyeceğiz


CNN Türk ekranlarında Şirin Payzın'ın sorularını cevaplayan Kadir İnanır şöyle konuştu:

'Abdullah Öcalan bu süreçteki önemini kabul etmek durumundayız, o gerçekten kendi halkının lideri. Barışın nimetleri geliştikçe göreceksiniz bu meseleler temelden çözülecek. Ama bunca yılda oluşmuş bir sorunu birden bire çözmek de mümkün değil. Adı üzerinde süreç deniyor.'

Şimdi kısaca Kadir İnanır'a cevap verelim. Öncelikle Öcalan kendi halkının değil kanlı bir terör örgütünün lideridir. Bu örgüt tertemiz, dinine bağlı Kürt gençlerimizi ailelerinden koparıp dağa çıkartıyor ve eli kanlı bir teröriste dönüştürüyor. Bu gençlerin hepsine dağda Komünist, Marksist, Leninist eğitim veriliyor. Kadir İnanır genç çocukları dağa kaldırılan ailelerin isyanlarını, günlerce açlık grevi yaptıklarını görmedi galiba. PKK'nın namazla nasıl alay ettiğini gösteren görüntüleri Kadir İnanır izledi mi acaba? (Dinimizi tenzih ederim) İşte Kadir İnanır'ın lider dediği Öcalan'ın dağda verdiği eğitimin neticesi budur, bu linkten izleyin:

http://www.youtube.com/watch?v=qT5SQNxBIm4

Kadir İnanır ve diğer akil adamlar şunu bilsinler ki PKK Türk topraklarında Komünist Marksist Leninist bir Kürdistan'ı kurmadıkça, o paçavralarını sallandırmadıkça asla silahını bırakmayacaktır. Tam 30 yıldır silahlarını bırakmamalarının ve 40.000 askerimizi şehit etmelerinin nedeni budur. Dolayısıyla ortada PKK'nın silahını bırakacağı bir çözüm süreci yoktur. PKK her zaman aynı taktiği izler. İki adım ilerler, bir adım geriler. Bir bombalayıp, yakıp, yıkar, bir dağdan iniyormuş gibi yapar. Ama Türk milleti hiçbir zaman bu akılsız teröristlerin oyunlarını yutmaz.

Türkiyenin güçlenmesini istemeyen Avrupa ve Amerika derin devleti PKK'nın en büyük destekçisidir. Onlar da yıllar önce Türkiye'yi parçalara ayırma planlarını hala gerçekleştiremedikleri için gittikçe huysuzlanıyorlar. Derin dünya devletinin Türkiye'yi nasıl parçalama planı olduğunu bu linkten lütfen seyredin:

http://www.youtube.com/watch?v=7upMpvllvjw

Şimdi Kadir İnanır ve diğer akil adamlar şunu bilsinler ki 'Biz Türk milleti olarak PKK'ya ve Öcalan'a taviz verecek akil adamlar görmek istemiyoruz.' Bu çözüm süreci hiçbir zaman özerkliğe, Türkiye'nin bölünmesine ve küçük parçalara ayrılmasına gelip dayanmayacaktır. Öcalan hiçbir zaman hapisten çıkmayacak, denize nazır bir villaya yerleşmeyecektir. Güneydoğuda komünist bir Kürdistan devleti asla kurdurmayacağız. Dolayısıyla Türk devleti ne Öcalan'a ne de PKK'ya asla taviz vermeyecek, onlarla kendisini küçük düşürecek anlaşmalara asla girmeyecektir. Akil adamlar bu gerçekler doğrultusunda akil adamlıklarını yapabilirler, Türk milletinin vicdanına, tam 40.000 şehit ailesinin hassasiyetine göre hareket etmeliler, yoksa çekip gidebilirler. Bizim için sorun değil, zira kendilerini akil adam olarak seçenler de bizler değiliz.   
2014-11-25
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları