Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Türkiye bölünüyor!..
Türkiye bölünüyor! Devlet Bahçeli daha çok kükresin!

Ne dedi Devlet Bahçeli geçtiğimiz gün: 'Türkiye Anka Kuşu gibi küllerinden yeniden doğacaktır!' Merhum Ömer Seyfettin der ki; 'milletleri harekete geçiren büyük felaketlerdir. Bir millete sen yoksun demek ateşli bir küfürdür.' Bu küfür her gün duyuluyor, her gün kulaklarımızı çınlatıyor. Takdir edersiniz ki buna katlanmak, buna dayanmak imkansızdır. Küfrü ezmek, yanlışa engel olmak için kolları sıvadım, ceketi çıkardım ve milletimle kucaklaşmak, doğruları haykırmak için daha da bilendim.

Devlet Bahçeli ne diyor konuşmasında 'Bir millete sen yoksun demek ateşli bir küfürdür!' Evet, şu anda bazı şer odakları düşmana asla boyun eğmeyecek Türk milletini adeta yok sayıyorlar! 'Güneydoğu'yu verelim, zaten elden gitti' gözüyle bakıyorlar. Gerçekten de Güneydoğu'ya girilemiyor şu an, PKK yolları kesmiş, kendi hükümranlığını ilan etmiş. Allah'tan, dinden, Kuran'dan bahsedilemiyor. Ülkemizi her ne pahasına olursa olsun bölmeye çalışan bu karanlık şer odaklarına karşı BBP ve MHP'nin sesi daha çok çıkmalı. Devlet Bahçeli mitinglerde kükresin! Bu millet başkanlık sistemini istemiyor, bunu haykırsın.

Başkanlık sistemi Türkiye'yi bölme adına dayatılan Öcalan'ın ve Amerikan derin devletinin planıdır. Bu plan her yerde, medyada, mitinglerde, sohbetlerde halka mutlaka deşifre edilmelidir.Ülkücü gençlik, MHP ve BBP el ele verip Türk milletini felakete sürükleyecek başkanlık sistemine geçilmesine asla müsaade etmemelidir.

Türkeş bölünme ve federasyonu asla kabul etmiyordu. Bu linkten mutlaka seyredin:

https://www.youtube.com/watch?v=66u7QYDPYGo

Şehit aileleri, MHP, Devlet Bahçeli, ülkücü gençlik herkese sesleniyorum, 'Başkanlık sistemini istemediklerini, bölünmeye karşı olduklarını açıklasınlar, sürekli anlatsınlar. Güneydoğu elden gidiyor, Güneydoğu'ya girilemiyor, PKK adeta orada hükmediyor. Buna asla göz yummasınlar. Türk milleti başkanlık sistemini kesinlikle kabul etmiyor ve etmeyecek de. Bu konuda milli şuurla hareket edilmeli, Türk milleti aynı Atatürk döneminde olduğu gibi birbirine kenetlenmelidir. Binlerce şehidimizin kanı asla yerde bırakılmamalıdır. Devlet Bahçeli'de kanının son damlasına kadar mücadele etmeli ve bu toprakları böldürmeme adına sesini çok daha fazla yükseltmelidir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

   
2015-02-13
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları