Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Türkiye'yi IŞİD ile savaştırma planı!
Türkiye'yi IŞİD ile savaştırma, Müslüman'ı Müslüman'a kırdırma planı...
Şu anda Amerika Türkiye ile IŞİD'i savaştırarak Müslüman'ı Müslüman'a kırdırma projesini uygulamaya koyuyor. İki gün öne çıkan haberlere göre İncirlik Üssü Amerika'nın İşid operasyonunda kullanılacakmış. Türkiye İncirlik üssünden havalanan insansız araçların IŞİD hedeflerini vurmasına izin vermiş!

Bu büyük hatanın bir an önce düzeltilmesi, İncirlik Hava Üssünün hiçbir şekilde İşid'e karşı insansız hava araçlarına açılmaması gerek.Türkiye burada oyuna getiriliyor ve en nihayetinde Türkiye ile İşid sıcak savaşa sokulmaya çalışılıyor.

Türkiye hiçbir zaman İşid'e karşı savaşamaz ve insansız hava araçlarını bomba atmak için kullanamaz. Bomba atıldığında aşağıda binlerce masum insan, çoluk, çocuk katlediliyor.

Amerika şimdi de İncirlik'e 500'er kiloluk Cehennem füzesi taşıyan bombalar yerleştirecekmiş. Aynı yöntemi Pakistan ve Yemen'de de uygulayıp yüzlerce insanın ölümüne neden oldular. Tabii katlettikleri Müslüman olduğu için bu insanları insandan bile saymıyorlar. Pakistan'da hala çocukların ve kadınların üzerlerine bomba yağacak diye korku içinde yaşadığından haberiniz var mı? Bu müthiş bir vicdansızlık ve açık bir katliamdır.

Bu yöntemle farkındaysanız tek bir Amerikalı bile ölmüyor ama yüzlerce Müslüman katlediliyor. Amerika uzaktan gayet mutlu bir şekilde Müslümanların katledilmesini gülerek seyrediyor.

Türkiye'nin İşid'e savaş açmasına gelince, Müslüman'ın Müslüman'ı öldürmesi haramdır. İşid yanlış yolda, bunu hepimiz biliyoruz ama sonuç olarak Türkiye hiçbir şekilde Müslümanlara havadan bomba yağdıramaz. Çünkü bomba söylediğim gibi aynı zamanda yüzlerce masum kadının ve çocuğun ölümüne neden olur. Kuran'a göre de bu haramdır. Tek bir insanı öldüren tüm dünyayı öldürmüş hükmündedir.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan çıkıp Türk halkına bu konu ile ilgili açıklama yapmalı ve İncirlik Üssü savaş için hiçbir şekilde açılmamalı. Yoksa hunharca katledilen onca masum insanın vebali üzerimize olur. Amerika Müslümanları insandan saymadığı için son derece rahat bir tutum sergiliyor. Türkiye bu konuda hiçbir şekilde oyuna gelmemeli ve daima barıştan yana tavrını göstermeli.

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste





   
2015-03-19
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?



yazarın diğer yazıları