Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Başkanlık sistemini kabul etmeyiz...
Başkanlık sistemini kabul etmeyiz ve ülkeyi böldürmeyiz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan meydanlarda bağırıyor: 'Size yol, köprü yaptık, memnun musunuz' diyor, halk 'evet' diye bağırıyor. Sonra hemen arkasından 'Başkanlık Sistemini istiyor musunuz' diyor, Karşıdaki halktan yine hep birlikte 'Evet!' diye sesler yükseliyor. Peki biliyor mu acaba halk, başkanlık sistemi geldiğinde neler olacak? Bu ülke nasıl paramparça edilip birbirinden ayrılacak?

Öcalan ve derin devletler dayatıyorlar başkanlık sistemini. Çünkü ancak bu şekilde Türkiye'yi bölecekler. Önce Güneydoğu'yu alıp orada Komünist bir Kürdistan devleti kuracaklar. Daha sonra sıra batıda Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz diye iki komünist devlet daha kuracaklar. Böylece Türklük âlemiyle kapıyı batıdan ve güneyden tamamen kapatmış olacaklar.

Biz büyük Türkiye derken, Türk İslam Birliği derken, Türkiye İslam ülkeleriyle birleşsin derken bunlar başkanlık sistemiyle Türkiye'yi adım adım bölmeye çalışıyorlar. Başkanlık sistemi Türkiye için çok büyük felakettir. Türkiye artık bu sisteme girdi mi bir daha doğrulamaz.  

Şimdi HDP bağımsız adaylarla seçime girecek, sonra da blok oyu AKP'ye verecekler. Güneydoğu'da da halk silah tehdidi altında oy kullanıyor zaten. Böyle ölüm tehdidi altında yapılan seçim nasıl geçerli olur?

Sonuç olarak söylüyorum. Öcalan'ın ve derin devletlerin amacı Türkiye'nin kuzeyinde bir devlet, güneydoğusunda Kürdistan, batısında başka bir devlet kurmaktır. Türkiye başkanlık sistemi ile iyice zayıflatılacak ve daha sonra da kolayca bölünecektir. Defalarca yazdık, söyledik. Türk milleti uyanık olsun. Bu topraklarımızda yüzbinlerce şehidimizin kanı var. Hepsinin hakkı ve emeği var. Başkanlık sistemini asla kabul etmeyiz ve ülkeyi böldürmeyiz.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste


   
2015-04-24
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları