Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Silah zoruyla halktan oy toplayan HDP!
Güneydoğu'nun HDP tarafından ele geçirilmesinin tek bir nedeni, var, o da yıllardır artan PKK baskısının halka nefes bile aldırmamasıdır. Halk kendisine doğrultulan silahların gölgesinde gidip oyunu HDP'ye vermiştir. 

Aynı zamanda AK Partinin her ne pahasına gitmesini isteyen kesim de gidip oyunu HDP'ye vermiştir, ülkenin ne kadar büyük tehlike altında olduğunu fark edemeden.

https://www.facebook.com/odunadamlariz/videos/667010200097766/?pnref=story

Bu linki hepiniz paylaşın ki, insanlar Güneydoğu'da nasıl büyük bir dehşet, nasıl büyük bir felaket yaşandığını görsünler. Güneydoğu'da seçimler halkın özgür iradesiyle yapılmadı diye defalarca söyledik. Halk resmen can korkusundan gidip oyunu HDP'ye verdi! Ve sonunda işte böyle Güneydoğu elimizden resmen gitti.

Ve bu aşamada devlet oraya askerini, polisini, jandarmasını yığıp kendi halkını hiçbir şekilde koruyamadı.Halk ne yapsın, tabii ki can korkusundan gidip oyunu HDP'ye verdi. Orada Kürt kardeşlerimizi koruyacak jandarma, ve Türk askeri olsaydı sonuç böyle mi olurdu? O kahveleri basan eşkıyaları Türk askeri anında yakalayıp oradan uzaklaştırsa böyle mi olurdu? Koskoca Türk ordusu üç beş çapulcuya neden yenildi, neden Türkiye'nin Güneydoğusu gözden çıkarıp PKK'ya teslim edildi sorusunun cevabını birileri vermeli! Bu topraklar uğruna canını feda eden tam 40.000 askerimizin canı bu kadar ucuz olmamalı!

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste


   
2015-06-12
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları