Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 28 Ağustos 2015
  YAZARIN SAYFASI
Suskunlar!..
Normalde sözde Kürtlere saldıran DAESH'in yok edilmesi için şu an Erdoğan'a destek olması gerekmez miydi?

Bakıyorsunuz bırak desteği, bir de Suriye'ye girilirse kandil Güneydoğu'yu karıştırmakla tehdit ediyor!

Türkiye'nin işi DAESH'le, Kandil'e ne oluyor?

"Kürdistan kurulmasına izin vermiyor Türkiye" derseler, hani Pyd kendini koruyamıyordu? Kürdistan kurulsa nasıl koruyacak ki?

Asıl mesele DAESH değil miydi!?

Ayrıca Türkiye yanıbaşında bir devlet kurularak, bu ülkenin gelecek nesillerinin Ortadoğu'nun enerji kaynaklarından üstelik Kürtler eli ile mahrum kalmasını kabullenmek zorunda mı?

Yani Kürtler, Amerika'nın İsrail'in elinden tutacak, bize madik atacak, biz de bunu kabullenmek zorundayız öyle mi?

Suriye tezkeresinden belliydi aslında film. Önce Chp ve Hdp Suriye konusunda Ak Parti'yi sıkıştırdılar. Sonrasında Suriye'ye sınır ötesi operasyon gündeme geldi. Sözde Işid'e karşı olan Hdp'de Chp'de tezkereye hayır oyu verdiler??

Sonra Işid Kobani'ye saldırdı. Türlü türlü ayakoyunları oynandı. Yalan dolan gırla! Son olarak Chp'den de kayan oylarla Hdp % 13'ü aldı. Türkiye'yi koalisyona düşürdüler. Bunu fırsat bilerek de multecileri Türkiye'ye gönderdiler. Kendilerine toprak alanı açtılar. Şimdi de kendilerine devlet kuruyorlar vs...

Herşey ortada herşey açık!

Bu ne iş ya!!???          

Biz burada barış kardeşlik türküleri tutturmuş gidiyoruz. Kardeşimiz dediklerimiz Amerika'ya kardeş oluyor. İsrail'e kardeş oluyor. Onların petrol hatlarına bekçilik yapıyor. Bizi içsavaşla tehdit ediyor. Yıllarca onlara dışkı yediren, dilini konuşturmayan, yüzlerine bakmayan Chp ile can ciğer olmuş bizi vuruyor!! Türkiye'yi böleceğiz diyen Hdp'ye milyonlarca oy veriyor!!   

Ümmetçi kardeş Kürtleri tenzih ederim ama, bu Kürtler hangi Kürtlerse bu kadarı da yeter artık!
Türklerin barışa olan, kardeşliğe olan inancını yerle bir ettiler! Mesele Irkçı devlet anlayışının Kürtlerin elinden aldığı hakları değilmiş meğer! İşleri istediklerini alana kadarmış! Mesele bölünmekmiş! Mesele bu uğurda sinsi bir yol izlemekmiş!

Kimse kusura bakmasın ama görünen bu!    
2015-07-07
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
SERDAR AKAY
2015-07-08 14:48:28    ip: 88.229.9.6???
HELAL OLSUN 10 NUMARA
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları
- Gafiller!
- Memleket Meselesi
- Hasret Bitti