Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Suruç provokasyonunun perde arkası
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan ve 31 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırının ardından haince yapılan bu provokasyonun nedeni çok net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Suruç olayında yaşanan anormalliklere bakarsak;

1.  Patlamadan 2 dakika sonra Alman Basını nasıl oldu da hemen patlamayı duyurdu? Şu anda diğer batı medyası da provokasyonu Işid'in üzerine atmaya devam ediyor.

2.  İşid eylemlerinde hiçbir zaman kadın kullanmadı ama bu eylemi kadın gerçekleştirdi.

3.  İşid eylemlerinin açıkça üstleniyor, hatta dünyaya canlı yayın yapıyor. Ama bu eylemi üstlenmedi.

4.  Daha İşid'in eylemi gerçekleştirdiği adli olarak ortaya konmadan NEDEN dünyanın çeşitli yerlerinde 'İşid eylem yaptı' diye duyuruldu?

5.  Son günlerde Amerikan derin devletinin adamlarının Güneydoğu'daki hareketlenmeleri neye alamet?

6.  Neticede bütün bu noktalar birleştirildiğinde eylemi İşid'in gerçekleştirdiğin düşünülmesi ve Türkiye'nin İşid'e saldırması isteniyor.

Amerika ve Avrupa derin devletleri uzun zamandan beri Türkiye'nin dikkatini PKK'dan çekip Işid'e yöneltmek istiyorlar. Müslüman'ı Müslüman'a saldırtıp Müslüman kanı dökecekler. PKK'da bu arada rahat rahat Güneydoğu'da Komünist Kürdistan'ı kuracak!

İşid'in bugüne kadar Türkiye'ye tek bir saldırısı olmamıştır. Ama PKK tam 40.000 insanımızın katilidir. Türkiye bu hedef şaşırtma oyununa gelecek kadar aptal değildir.

Bu provokasyonlar karşısında Türkiye'nin yapacağı hukukla ve kanunla PKK'yı Güneydoğu'dan kazımak ve derin devletlere dersini vermektir. Türkiye her zaman söylediğimiz gibi PKK terörünü bitirmek için İran ile anlaşma yapmalı ve ezici güçle PKK'yı ülkeden dışarı atmalıdır.

Amerika ve Avrupa derin devletleri Türkiye'nin kolay lokma olmadığını, provokasyonlara gelmeyeceğini ve Müslümanlara saldırmayacağını artık anlamalıdır. Ortadoğu'da Müslümanları birbirlerine düşürüp oluşturdukları kan gölüne Türkiye'yi de dâhil edemeyecekler.

Kaynak:
http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım:
http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

 Video sayfam:
http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste   
2015-07-22
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları