Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 31 Ağustos 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Kandil dümdüz edilmeli...
Kalleşçe savaşan ve askerimizi arkadan vuran PKK Kandil'in dağlarında saklanıyor. Ama Kandil'in her yanında mağara yok biliyorsunuz. PKK dağların içindeki mağaraların bir kısmında saklanıyor. Şimdi Türk askerinin ve devletimizin yapacağı tek bir şey var: O da Kandil'i dümdüz ova haline getirmek. Kandil'de PKK sığınaklarının olduğu sarp alanlar hiç vakit kaybetmeden düz ova haline getirilmeli!

PKK'nın eğitim, gizlenme ve lojistik alanı olarak kullandığı Kandil'in yüksek, sarp, mağaralık yerlerinin ova haline getirilmesi terörle mücadelede etkili bir çözüm olacaktır. Nasıl baraj yapımında bir bölgenin coğrafi yapısı patlayıcı kullanılarak kolaylıkla değiştirilebiliyorsa, Kandil'in sarp ve kayalık yapısı da kolaylıkla değiştirilebilir. Bu konuda hazırlanan videoyu bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=cyMy_9t06zQ

Tabii ki Kandil'i dümdüz etmeden ve yerleştirilen bombaları patlatmadan önce önce sivil halkın bölgeyi boşaltması sağlanmalı ve PKK'ya tahliye çağrısı yapılmalıdır. Kandil'in düz ova haline getirilmesindeki amaç kan dökülmesi değil, terör örgütünün alt yapısının yok edilmesidir.

Allah Kuran'da dağların nasıl dümdüz edildiğine şöyle dikkat çekiyor:

Ve dağların 'etrafa saçılmış' renkli yünler gibi olacakları (gün), (Kaari'a Suresi, 5)

Yine Allah ayetinde dağların göçen kum yığını olacağını bildiriyor:

(Öyle) Bir gün ki, yeryüzü ve dağlar titremeye-tutulur ve dağlar göçüveren bir kum yığını olur. (Müzzemmil Suresi, 14)

Peyamberimiz de Mehdiyetin karşısındaki Deccali bir sistem olan PKK'nın etkisiz hale getirilme şekline şöyle dikkat çekmiştir:

'Mehdi... Karşısına dağlar bile dikilse onları ezip geçecek, o dağlarda kendisine yol bulacaktır.'(El-Kavlu'l Muhtasar Fi Alamet-il Mehdiyy-il Muntazar, s. 39)

Başka bir hadiste de şöyle bildirilir:

'O (Mehdi) Konstantiniyye'yi (İstanbul'u) ve Cebel (dağı) feth edecektir.

Dağların yürütüleceğini, yıkılıp coğrafi yapısının değişeceğini bildiren ayetin ebcedi 2016 tarihini vermektedir!

Dağlar yürütüldüğü zaman (Tekvir Suresi, 3)

Ebcedi (Şeddediz) Hicri 1437, Miladi 2016!

Teröristlerin saklanma ve eğitim alanı olan Kandil'in ova haline getirilmesi Kuran'da ve hadislerde işaret edilen bir mücadele yöntemidir. Türk Silahlı Kuvvetleri Kandil'deki mağaralara çok güçlü, dağları yerinden sökecek bombalar yerleştirip, PKK'nın orayı derhal boşaltmasını emretmelidir. Böylece PKK tamamen etkisiz hale getirilecek, hepsi Kandil'i terk edecek ve artık Kandil'de dağlık bir alan olmaktan çıkıp dümdüz bir ovaya dönüşecektir.

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste   
2015-08-27
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Neden PKK'yı Alttan Alalım?
- Hz. Mehdi Tüm Sorulara Cevap Verir...
- Türkiye'nin kaderi dünya hakimiyetidir...
- IŞİD boşa ümitlenmesin...