Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 03 Kasım 2015
Kerim BAYDAK
Kerim BAYDAK kimdir?
Kerim BAYDAK 01.01.1961 ADIYAMAN doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakultesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Adıyaman’da Yenigün gazetesi ve akabinde, Güne Bakış, şu anda da Adıyaman da Yeniyol adlı gazetede günlük olmak üzere çeşitli internet sitelerinde köşe yazıları yazmakta ve şiirleri yayınlanmaktadır. Kerim BAYDAK’ın yayınlanmış eserleri: 1 - OTUZA KADAR – Roman - 2004 - Avcı Ofset ve Matbaacılık 2 - ENTERESAN KÖYÜN ENTERESAN HİKÂYELERİ – Hikâye - 2006 - Gündüz Yayınları (Sabit İNCE ödülleri 2008 Hikâye dalında 1. Mansiyon ) 3 - AĞLAMA GÜLÜM – Şiir - 2007 - Gündüz yayınları 4 - ACIYIN BANA - Şiir – 2011 - Enzim Ajans 5 - ASLAN HÜSAYİN – Biyografi – 2012 - İz Ajans Yayıncılık 6 – Gecenin İçinden Güneşin Doğuşu ( Nemrut Dağı)-Şiir- 2012- Adıyaman Belediyesi Kültür Yayınları
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Kerim'ce Güzellemeler -2
Birisi veya bir şey hakkında iyi konuşulunca iyisin, hoşsun: ama çirkin ve olumsuz yönleri anlatıldığında bir bardak su da kıyametler koparılır. Maalesef insanlar böyle işte!!!

*

Soruyorlar; 'Stabil bir ortam var mı, yok mu?'  Sizce var mı?..

*

Bir arkadaşım derdi ki; "özgürlük ABD 'de hayvanlara verilen özel bir haktır" Artık ne kadar doğru bilmiyorum! ABD'yi görmedim.

*

Memlekette ne kadar da çok kalın odunlar var. Testereyle kesiyorsun, kesiyorsun bir türlü bitmiyor. Yakılması lâzım galiba!!. Size de lazım mı?

*

İki kardeş düşünün;
Biri sabah erkenden kalkıyor, simit satmaya gidiyor, az da olsa 3-5 lira kazanıyor,
Bir diğeri, gece   
2015-09-08
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları