Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 25 Eylül 2015
Mert ARSLANOĞLU
Mert ARSLANOĞLU kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezunum, beş yıl önce kendi şirketimi kurdum. Evliyim, iki çocuk sahibiyim. Çok yoğun çalışmama rağmen yazmak benim tutkum. Düşüncelerimi çok kolay yazıya dökebiliyorum ve insanlarla düşüncelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tam anlamıyla araştırmacı bir kişiliğe sahibim. Tarih, bilim, kültür ve sanat dalında bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle antik çağlarda yazılan eserleri incelemeye, binlerce yıl öncesinden günümüze kalan yazıtlara karşı çok ilgim var. Bloghaber, Milliyet Blog, Radikal Blog sitelerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Merkel'in PKK terörünü kınaması!..
Angela Merkel'in PKK terörünü kınaması müthiş!..

Her gün onlarca şehit verdiğimiz bu günlerde Başbakan Davutoğlu Almanya Başbakanı Angela Merkel ile telefonla görüşmüş. Merkel, görüşmede terör örgütünün saldırıları sonucunda oluşan can kayıpları için taziyelerini iletmiş. Merkel, Almanya için PKK'nın bir terör örgütü olduğunu birlikte mücadele konusunda da hiç bir tereddütleri olmadığının altını çizmiş.

Peki öyleyse Başbakan Davutoğlu Almanya Başbakanı Angela Merkel'e 'PKK terör örgütü ise neden yıllardır PKK'ya silah yardımı yapıyorsunuz?' diye sormuyor. 'Türkiye'yi bölmeye, parçalamaya çalışan bu terör örgütüne neden Amerika, Almanya ve Fransa derin devletleri destek oluyor' diye sormuyor?

Angela Merkel'in terörü kınayıp PKK'yı terörist olarak ilan etmesi müthiş samimiyetsizliktir. Önce PKK'ya yaptıkları silah yardımını durdursunlar. PKK Almanya yapımı, Amerikan yapımı son model silahlar kullanıyor. Mehmetçiği bu silahlarla şehit ediyor. Almanya sonra ellerindeki PKK suçlularını da Türkiye'ye teslim etsin. Türkiye'de bu terör suçlularını tüm dünyanın, PKK'nın ve Öcalan'ın gözü önünde hapse tıksın. Ancak o zaman 'PKK teröristtir' açıklamaları samimiyet kazanır.

Çift taraflı oynamalardan artık usandı bu ülke. Türk milleti bu masalları artık yutmayacak hale geldi. Başbakan Davutoğlu'nun bu duruma yapacağı en isabetli tavır bu derin devletlere haddini bildirmesi, Türkiye'nin bölünmesi durumunda onların menfaatlerinin ciddi şekilde kayba uğrayacağını anlatmasıdır. Türk topraklarında kurulacak Komünist Kürdistan çok büyük tehlikedir ve derin devletlerin hiç ummadığı şekilde hüsrana uğrayacakları olaylara yol açacaktır. Bu derin devletler Türki Cumhuriyetler tarafından da dışlanacaktır. Bu yüzden Türkiye'yi yıllardır bölmeye ve parçalamaya çalışan Amerika, Almanya ve Fransa derin devletleri ayaklarını denk alsınlar. Başbakan Davutoğlu'nun yurt dışına vermesi gereken mesaj budur.

Tüm yazılarım: http://mertaslanoglu.blogspot.com/   
2015-09-12
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Neden Adnan Oktar'a 33. derece Mason ünvanı..