Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
PKK belasına karşı hangi önlemler alınmalı!
PKK belasına karşı devlet hangi acil önlemleri almalı!

Her gün şehit veriyor Türk milleti, bir gün 1 askerimiz, ertesi gün 3 askerimiz, sonraki gün bir korucumuz şehit ediliyor. Artık beklenecek, zaman kaybedilecek tek bir dakikamız bile yok! Şu anda Türkiye adeta büyük bir Kurtuluş Savaşı veriyor! 77 milyonun uyanması, mutlaka birlik olması ve PKK'nın üzerine dev yumruğunu indirerek bu kahpeleri ülkemizden def edip kovmamız gerek! Kalleş, arkadan vuran PKK'ya karşı devletimizin nasıl acil önlemler alması gerektiğini sürekli yazıyoruz. Bugün de bu acil önlemleri maddeler şeklinde tekrar söyleyelim.

1. Türkiye'de acil seferberlik ilan edilmelidir.

2. Kandil Dağı'nda mağaraların bulunduğu alan düz ova haline getirilmelidir. Kandil'in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

3. Hemen 4 milyon Türk vatandaşı askere alınmalıdır. Bu PKK'nın ciddi şekilde yılmasına neden olacaktır.

4.  Televizyonlarda şehitlerimizin arkasından yayınlanan ağlama görüntüleri hemen yasaklanmalıdır. Bu yayınlar PKK'nın ekmeğine yağ sürmekte, PKK manen bu haberlerle beslenmektedir. Bunun yerine PKK'ya karşı kazanılan zaferler yayınlanmalıdır.

5.  Milli değerlere sahip bir gençlik yetiştirilmelidir. Türk gençliği ülkemizin çok ciddi şekilde bölünme tehdidi altında olduğunu bilmeli, vatana, bayrağa, milli ve manevi değerlere ölümüne sahip çıkacak şekilde yetiştirilmelidir.

6. Türkiye, ülkemizi bölmek isteyen derin devletlere boyun eğmeyeceğini göstermeli, Nato üyesi olmamızın topraklarımızdan taviz vermemiz anlamına gelmeyeceğini kararlı bir üslupla göstermelidir.

7.  Okullarda evrim masalına mutlaka bilimsel delillerle cevap verilmeli, yaratılış gerçeği anlatılmalıdır.

8.  PKK'ya yönelik olarak acilen yeni kanunlar çıkarılmalıdır. Binlerce PKK'lı tutuklanıp hapse atılmalıdır. (PKK'dan kaçıp kurtulmak isteyen ve zulüm görenler ve hiç suç işlememiş, kimseyi öldürmemiş olanlar için af konusu gündeme gelebilir. Ama asker öldürmüş bir PKK'lının affedilmesi mümkün değildir. Hapse girerek mutlaka cezasını çekmelidir.)

9.  Güneydoğu'da kahpe PKK ile mücadelede başarısız olan yetkili kişilerin yerine, Türkiye'nin içinde buluncuğu bu ciddi savaşta PKK'yı kökten kazıyacak başka idareciler hemen getirilmelidir.PKK, Türk milletinin asla toprağını böldürmeyeceğini bilecek, öyle ya da böyle görecek. İsterlerse toptan köpek gibi öldürülmeden defolup gitsinler, yoksa Kandil hepsine mezar olacak, bunu da böyle bilsinler!

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/   
2015-10-19
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları