Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 08 Kasım 2015
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Dikkat, IŞİD Kılığında PKK'ya Eylem Yaptırılıyor!
Hedef: Işid kılığında PKK'ya eylem yaptırıp Türkiye'nin yönünü şaşırtmak!
Son günlerde basında dikkat ederseniz çok yoğun bir Işid propagandası yapılmaya başlandı. Halkımızı bu konuda dikkatli olmaya çağırıyorum. Köşe yazarları sürekli İşid'e dikkat çekiyor, haber programlarında İşid'in yaptığı eylemler uzun uzun anlatılıyor. Taha Akyol çıkıp kendisinden çok emin bir şekilde hem Suruç katliamını, hem Ankara katliamını Işid'in yaptığını açıklıyor. Bakın basın el birliği ile tek bir hedefi gösteriyorsa orada durup bir düşünün derim.

Dün gecede Diyarbakır'da yapılan operasyonda Işid mensuplarının evini basıldığı haberlerde gösteriliyordu. 7 İşid teröristinin öldürüldüğü açıklandı!

Şimdi kısaca konuyu özetleyelim, bunlar PKK'dan üç beş çapulcu toplayıp onları güzelce eğitiyorlar, siz İşid maskesi altında savaşacaksınız diyorlar. PKK'ya İŞid görünümüde provokatif eylem aklını veren Amerikan derin devletidir. Bu şekilde Türkiye'yi oyuna getirip hedef şaşırtmak istiyorlar. Kendi akıllarında Türkiye'nin gücünü İşid'e yöneltip PKK'dan uzaklaştırmak. Böylece PKK'da kolayca Türkiye'yi bölecek, gelip Güneydoğu'ya yerleşecek! 

Işid kılığında Komünist bir yapılanma oluşturan Komünist PKK Türkiye'yi Işid'e saldırtarak, YPG'ye ağır darbe vuran Işid'le Türkiye'yi savaştırmak istiyor. BU çatışmadan istifade ederek de askeri olarak dahada güçlenmiş bir PKK olarak bütün bölgeyi daha kolay işgal etmeyi amaçlıyorlar.

Bakın, tekrar Türk milletini, devletimizi uyarıyorum. Bunlar çok uzun süredir Türkiye'yi İşid ile savaşa sokmak istiyorlar. Müslüman'ı Müslüman'a kırdırıp her zaman yaptıkları gibi uzaktan neşeyle seyredecekler. İşi'in Türkiye ile işi yok. Bu oyuna gelmesin kimse! PKK'lı alçakların yaptıkları bu sahtekârlıkların yutulduğunu da sanmasın kimse. Yok teröristler Arapça konuşuyormuş, yok evde bir takım maskeler bulunmuş. Bunlar her zaman yapılan numaralar. Her zaman terör eylemleri yapılan yerde bomba patlar ve ne hikmetse hep Arapça isimli bir kimlik bulunur. (Ortada taş taş üzerinde kalmazken, canlı bomba taşıyan paramparça olurken hep kenarı hafifçe yanık Arapça isimli bir kimlik ele geçer!)

Hatırlayın, Amerika Irak'a neden saldırdı? Irak'ta kitle imha silahları var dediler. 11 Eylül saldırısını kendileri yapıp Amerika'yı büyük bir terör saldırısı altında gösterdiler. Böylece Amerikan halkını savaşa ikna ettiler. Sonra Irak'a girip tam 2 milyon Müslüman'ı şehit ettiler. Bu savaş Amerika'ya tam 1 trilyon dolara mal oldu. Sonra Bush yaptığı bir konuşmada sırıtarak 'Pardon Irak'ta kitle imha silahları yokmuş!' dedi. Bakın bu videoda 20.13 dakikada seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=nrhf1-TrFIA

Şimdi aynı benzer oyun Türkiye'ye de oynanmak isteniyor. Türkiye'yi yıllardır bölüp parçalayamadıkları için derin devletler kudurmuş durumda. Amerika PYD'ye sürekli silah gönderiyor, bu silahlar doğrudan PKK'ya aktarılıyor. Merkel sırıtarak Türkiye'ye güya mülteciler konusunda geliyor, bu arada altan alta PKK'yı silahla besliyor. Bu yüzden derin devletlerin Türkiye üzerinde oynadıkları kirli oyunları fark etmek ve bunların maskesini düşürmek gerek. Bunlar hedeflerine ulaşmak için her yolu denerler. Basın ellerinde, televizyonlar ellerinde, PKK'da bunların kontrolünde. Bu yüzden onların hedefi şu anda İşid. Türkiye'yi de Ortadoğu'da her ne pahasına olursa olsun İşid'le savaştırmak istiyorlar.

Ama Türkiye bu kirli planları fark edecek ve asla Işid ile savaşa girmeyecektir. Üç beş PKK'lıyı İşid bombacısı gibi gösterme yalanları tutmayacaktır. Kandil dümdüz edilecek ve PKK ülkemizden def olup gidecektir. PKK'nın bir parça aklı kaldıysa ülkemizi derhal terk etmelidir. Kandil'in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz: 

https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

Kaynak: 
http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Kaynak: 
http://komunizmingercektarihii.blogspot.com/

Tüm yazılarım: 
http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

   
2015-10-28
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları