Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Fransa şimdi neden ağlıyor?
PKK'yı sarayda ağırlayan Fransa terör belası başına gelince neden ağlıyor?

Paris'teki 100'den fazla kişinin öldüğü terör saldırısı yüzünden dünyayı ayağa kaldıran Hollande Türkiye'de tam 40.000 askerimizin şehit düşmesine neden olan PKK'yı Elysee Sarayında güler yüzle ve pişkinlikle ağırlıyor! Üstelik bu ağırlamayı resmi programında duyurmayıp tam derin devlet işi olarak gizlice yapıyor. Suriyeli Kürtleri temsilen terör örgütü PYD/PKK heyeti Pazar günü Elysee Sarayı'nda çok büyük bir içtenlikle karşılanıyor!

Hatırlarsanız Tayyip Erdoğan 'sizin teröristiniz kötü, bizim teröristimiz iyi' mantığı olmaz demişti. Fransa derin devleti, Amerikan derin devleti yıllardır PKK'yı gizliden gizliye besliyorlar, PKK ile sürekli işbirliği içindeler. PKK Türkiye'de bomba patlatıp tam 100 vatandaşımızın canını alırken Fransa'nın hiç sesi çıkmıyor. Tam tersine Türkiye'ye çıkışıp 'onlar demokratik haklarını kullanıyorlar' diyorlar. Ama kendilerine gelince tek bir saldırıda tüm dünyayı ayağa kaldırıyorlar.

Fransa'da birçok gazete başta Paris olmak üzere Fransa'nın bazı bölgelerinde yakalanan PKK militanlarının Fransız gizli istihbarat servisi adına çalıştığını, buna karşılık servisin bu militanların faaliyetlerine göz yumduğunu yazıyorlar. Haberlerde istihbarat servisinin PKK'nın Fransa'daki tüm faaliyetlerinden haberdar olduğu da belirtiliyor. Adının açıklanmasını istemeyen bir istihbaratçının PKK ile Fransız İstihbarat servisi arasında 'Fransa'da sulikast saldırısı yapmayın, biz de sizi rahat bırakalım şeklinde adı konulmamış bir anlaşma vardır' sözlerine de yer verilirken bu temasların gerçekliğinin Fransız istihbarat servisi tarafından onaylandığı belirtiliyor.

Sonuç olarak Fransız derin devletinin PKK'yı desteklediği, silahla da beslediği ortada. İşid Fransa'yı bölmek isteyip orada bir devlet kurmak istese, Türkiye'de İşid'i silahla desteklese ne olurdu bir düşünün. Türkiye Amerika'nın yaptığı gibi tonlarca silahı havadan teröristlere atsa nasıl tepki gösterirlerdi, onu da bir düşünün. Türkiye bu gelinen noktada ağırlığını koymalı, şahsiyetini göstermeli. PKK'yı silahla besleyen batıya oldukça sert tepki göstermeli.  

Sonuçta Güneydoğu'yu parçalayıp bölme ve yönetme niyetinde olan derin devletler Müslümanları hiç adamdan saymıyorlar. Dünyada ne kadar Müslüman şehit edilse o kadar seviniyorlar. Bunu ister PKK yapsın, ister PYD yapsın, hepsini destekliyorlar. Ve yüzyıllardır Türkiye'yi bölme adına yaptıkları planları gerçekleştirmek için hem PKK'yı hem de diğer tüm terör örgütlerini sonuna kadar kullanıyorlar. Tabii arada kendilerinin de ağızları yanmış gibi göstermek zorundalar, bunun için de türlü türlü senaryolarla tüm dünyayı kandırıyorlar.

Tüm yazılarım: 
http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

    
2015-11-17
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları