Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Dünya derin devletlerinin derdi IŞİD değil...
Resimde Rusya'nın Suriye'ye attığı fosfor bombasını görüyorsunuz. Aşağıda ne IŞİD var, ne de radikal teröristler. IŞİD yerin altında, hiç görülmeyen izbe yerlerdeki mağaralarda yaşıyor. Fakat şu anda Fransa, Amerika ve Rusya birleşmiş Müslümanları tepeden bomba ile toptan katlediyorlar. Vurdukları yerler: Pazar yerleri, hastaneler, aş evleri, fırınlar. Oradaki halka en ufak bir yaşam hakkı tanımayacak şekilde acımasızca saldırıyorlar. Bombalarla canını kaybeden İşid elemanları değil, masum çocuklar, kadınlar ve çaresiz Müslümanlar.

Dünya derin devletleri Suriye'de teröristlere değil Müslümanlara karşı. PKK, IŞİD'den kat kat fazla insan öldürdü. Ama topluca PKK'ya destek veriyorlar, YPG'ye destek veriyorlar. Hepsini gizliden gizliye silahlandırıyorlar. Sonuçta tekrar söylüyorum, dünya derin devletlerinin derdi IŞİD ya da terör değil, Müslüman kıyımı. Şimdiye kadar kaç IŞİD'li öldürdüler, IŞİD'e ne zarar verebildiler? Tam tersine İşid büyüdükçe büyüyor, sınırlarını genişlettikçe genişletiyor. Ama havadan attıkları bombalarla milyonlarca Müslüman tüm dünyanın gözü önünde katlediliyor.

Rusya Afganistan'ın işgalinde 1.5 milyon Afganlı'nın ölmesine neden oldu. Çeçenistan'da ise 1 milyon Çeçen'in dörtte birini bombardımanlarla katletti.

Amerika Irak'ı işgal ettiğinde 2 milyon Müslüman hayatını kaybetti. Iraklılar kahredici acılardan geçtiler. Hayatları çalındı, tarihleri yok edildi, şehirleri yeryüzünden silindi.

Fransa ise Cezayir'de tam 1.5 milyon insanı hiç acımadan katletti. Hala Afrika'da birçok ülkeyi sömürüyor.

Türkiye'nin bu Müslümanları kırıp geçiren Deccal ekibine karşı çok uyanık olması ve asla hava sahalarını bombardıman için açmaması gerek.Yoksa Müslüman kıyımına ortak olmuş olur ve bu vebalin altından hiçbir şekilde kalkamaz. İşid'i yok etme bahanesiyle ne İncirlik, ne de diğer hava sahalarımız Fransız ve Amerikan uçaklarına kesinlikle açılmamalıdır. Tek bir Müslüman çocuğun ya da kadının şehit edilmesine Türkiye asla ortak olmamalıdır. Türkiye var gücüyle terörün çözümünün bombalamak değil, ilimle mücadele olduğunu tüm dünyaya anlatmalıdır. Türkiye'nin gerçek düşmanı İşid değil PKK'dır. Bu gerçek de derin devletlere ısrarla vurgulanmalıdır.

Kaynak: 
http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: 
https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/


   
2015-12-06
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları