Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Bütün sapıklar PKK/YPG safhına katılıyor
Batıdaki bütün sapıklar PKK/YPG safhına katılıyor...

Batı'da ne kadar sapık, arsız, uslanmaz, pislik varsa PKK/YPG saflarına katılıyor. Bütün bu sapıklar Amerika'dan, Avrupa'dan gelip PKK'nın ve YPG'nin içine karışıyor ve birlikte sapıkça bir hayat yaşıyorlar. Uyuşturucu kullanıp, içkili alemler yapıyorlar. Erkek erkeğe adeta karı koca olarak yaşıyorlar.

Amerikan derin devleti böylelikle şimdi de Ortadoğu'ya sapıklığı ve ahlaksızlığı yaymaya çalışıyor. Afganistan'ı nasıl rezil bir hale getirdilerse şimdi aynısını Ortadoğu için yapmaya çalışıyorlar. Bakın bu videodan YPG'nin içine karışan sapıkların içip içip nasıl dağıttıklarını seyredebilirsiniz:

https://www.facebook.com/hkartal.is/videos/1652866644930449/


PKK dinsiz, ahlaksız ve sapık olduğu için AB'den Güneydoğu ve Kuzey Suriye'ye gelen bu sapık katilleri içine alıyor, onlar da PKK'ya ve YPG'ye destek oluyorlar. PKK adına Müslümanları şehit ediyorlar. Bu sapıklar PKK adına savaşıyorlar ama tabii karşılığını da alıyorlar. Savaşırken etek giyen PKK'nın ve YPG'nin bu sapkın yönünü de deşifre etmek gerek.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

     

   
2016-01-09
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları