Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
PYD ve YPG...
PYD ve YPG'nin terör örgütü olduğu her yerde...

PYD, YPG, hepsi PKK'nın bir koludur ve hepsi Türkiye'yi bölmeye and içmiş terör örgütleridir. Türk devleti elindeki belgelerle  hepsinin terör örgütü olduğunu batıya göstermeli ve onları ikna etmelidir. İsim değişirmek çok kötü bir taktiktir, Türk devletinin bunu yutacağını düşünmeleri de çok büyük aptallıktır.

Uzun süredir bölgede at koşturan YPG Türkiye'nin sınırını boydan boya kapladı, orada Komünist Kürdistan devletini kurmak üzereler. Dev bir hat oluşturup İslam alemiyle, Türklük alemiyle bağlantımızı koparmak istiyorlar. Buna asla müsaade edilmemesi lazım. Hiç vakit kaybetmeden Türkiye gereğini yapmalıdır.

Amerika İşid ile savaşıyor diye YPG'yi terör örgütü olarak görmemesi Türkiye'yi ilgilendirmez. Derin devletler tarafından YPG'ye verilen tüm silahlar PKK'ya aktarılıyor. Türkiye bu konuda ağarlığını koymalı ve hem Amerika'nın, hem de Avrupa'nın YPG'yi ve PYD'yi terör örgütü olarak kabul etmesini ve bunu açıklamasını sağlamalıdır.

PYD'yı desteklediğinde Öcalan'ı, Öcalan'ın kurduğu bütün komünist örgütlenmeleri PJAK'ı, YPG'yi ve PKK'yı hepsini desteklemiş oluyorsun. Bunlar zaten bir bütün. Yani PKK etrafında toplanan en az 20 tane örgüt var, hepsi PKK'lı bunların. Sen bunlardan bir tanesine destek versen PKK'ya destek vermiş oluyorsun. Birini legalleştirdiğinde, hepsini legalleştirmiş olursun.

YPG, bütün Türkiye ve Müslümanların düşmanıdır. Komünist, Marksist, Leninist, Allahsız, Kitapsız, kalleş bir yapılanmadır. Cinayet örgütüdür, mafya örgütüdür. Bu gerçek hem Türk devleti, hem de Türk milleti tarafından mecliste, sosyal medyada, her yerde vurgulanmalıdır. Türk milleti kutsal topraklarımızın bölünmesine ve parçalanmasına asla izin vermeyecektir.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: 
https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

   
2016-03-01
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları