Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 22 Ağustos 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Derin devletlerin Türkiye'yi yıkma planı....
Derin dünya devletlerinin Türkiye'yi yıkma planı....

Bakın dikkat edin, derin devletler bir ülkeyi yıkmaya karar verdiklerinde önce ciddi bir mühendislik çalışması yapıyorlar. O ülkenin kültürüne göre o ülkeyi nasıl yıkabileceklerini ince ince, yıllarca tasarlıyorlar. O ülkeye ajanlarını gönderiyorlar, ajanlar halkın içine karışıyor ve stratejiler geliştiriliyor. Ardından da provokasyonlar ve eylemler başlıyor. Önce parçalamak istedikleri ülkenin insanlarını sevgisiz, kindar, kaba, vahşi, görgüsüz, stetikten uzak, sanattan uzak, kan dökücü, etrafa nefret tohumları saçan, hiçbir ırkı hiçbir toplumu sevmeyen, vahşileşmiş insanlar haline getiriyorlar. Ondan sonra o insanları yok etmek, o toplumu yok etmek çok kolay oluyor. İlk ön aşaması bu. Çünkü toplum o yönden olgunlaşmış oluyor. Her türlü kepazelik kavga için, rezillik için müsait hale getiriliyorlar.

Mesela Mısır'da öyle yaptılar. Akıl almaz bir kin politikası güttüler. Topluma muazzam bir nefret ruhu verdiler; İsrail nefreti, Amerika'ya nefret, Rusya'ya nefret. Sonra birbirlerini kırıp geçirdiler. Akıl almaz bir kin vardı içlerinde. Ordu ondan sonra arkasından müdahale etti. Bir de ordu kan döktü. Sonra sakinleştiler. Toplumda kahredici bir nefret var şu an karşılıklı. 

Şimdi Türkiye'de bir nefret topluluğu meydana getiriyorlar. Gençler arasında muazzam bir nefret politikası; Rusya'dan nefret, İsrail'den nefret, Yunanistan'dan nefret, İran'dan nefret, kendi aralarında nefret, başka partilere karşı nefret, başka futbol kulüplerine karşı nefret, başka şehirlere karşı nefret. 

Bu nefret politikasının yanına bir de Televole kültürü ekleniyor. Gençler bir adaya toplanıp aç bırakılıp adeta insanlıktan çıkarılıyor. Sürekli birbirleriyle kavga eden, basitleşen, maneviyatlarını yitiren, ayakta kalmak için başkasını ezmeyi normal gören bir gençlik hedefleniyor. Yarışma programları, saatler süren evlendirme programları ile halk ayakta uyutuluyor. Bu arada PKK Güneydoğu'yu bölmek için deliler gibi uğraşıyor, Türk askeri her gün sıcak savaşta ama PKK tehlikesi ile, Komünizm tehlikesi ile, bölünme tehlikesi ile ilgili televizyon kanallarında tek bir haber bile duyamıyorsunuz. Siz televizyonun karşısına geçip araba kazandığı için havalara uçan bir aileyi seyrederken PKK Güneydoğu'yu bölüyor. Türk halkına ise güllük gülistanlık bir tablo seyrettiriliyor.

Kafası uyuşturulan, maneviyatını kaybeden, herkesten nefret eden, bedavacı, milli şuuru olmayan bir gençliğin yetiştiği toplumları yıkmak da son derece kolay oluyor. Toplum aşama aşama bölünüyor, birbirinden ayrılıyor. Şii, Sunni, Çerkez, Kürt, Laz nefreti sürekli körükleniyor, yaygınlaştırılıyor.

İngiliz derin devletinin esaslı politikası sonucunda, basında yaptığı, bazı basın kanallarında yaptığı bilinçaltı eğitimle Türkiye'yi aşama aşama bölmeye and içmiş durumda. Körüklediği nefret politikasıyla önce zemini hazırlıyor, sonra kibriti bir çakıyor, bir anda infilak meydana geliyor.  Onun için emek emek hazırladıkları bu nefret tohumlarını tamamen izole edip, temizleyip arındırmak konumundayız.Şii, Sunni, Laz, Çerkez birbirimize sarılmalıyız, maneviyatımızı, Allah sevgimizi, Allah korkumuzu arttırmalıyız. Televole kültürüne karşı da okullara mutlaka 'milli şuur' dersi koymalıyız. Devletimiz İngiliz derin devletinin bu sinsi planlarına karşı acil tedbir almalı, acil karşı atak geliştirmelidir. 75 milyon sıkı sıkı birbirine kilitlenmelidir.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/, A9 TV

Tüm yazılarım: 
https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/
   
2016-03-07
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları