Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 19 Ağustos 2016
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. [email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
''Erdoğan'ı ve AKP'yi Devirmek İstiyoruz''
Ankara saldırısından 4 gün önce İngiliz Times gazetesine konuşan PKK lideri ve KCK Eş Başkanı, artık temel hedeflerinin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve iktidardaki AKP'in çöküşü olduğunu söyledi.

İngiliz Times gazetesine konuşan PKK lideri ve KCK Eş Başkanı Cemil Bayık, artık temel hedeflerinin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve iktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) çöküşü olduğunu, "ölüm-kalım" mücadelesi verdiklerini söyledi.

'Erdoğan'ın ve AKP'nin önündeki en büyük engel biziz. Eğer Erdoğan bizi saf dışı bırakırsa, kazanır...Erdoğan'ı ve AKP'yi devirmek istiyoruz. Erdoğan ve AKP devrilmedikçe, Türkiye asla demokratik bir ülke olamaz."

Bu sözlere dikkat ediniz; bundan sonra, bu ülkede siyaset yapan, bu ülkenin ekmeğini yiyen, suyunu içen, havasını teneffüs eden, nimetlerinden yararlanan herkesin, meselenin; AK PARTİ değil, Türkiye meselesi olduğunu idrak etmesi gerekir. 

 Independent: 'Türkiye tehlikeli şekilde istikrarsızlaşıyor' diyor!

Times ise PKK'nın kurucularından ve Yürütme Komitesi'nin üç üyesinden biri olan Bayık'ı, "Türkiye'nin en çok aranan adamı" olarak nitelendirdi,

'Savaş artık her yerde olacak', Türkler, sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı Kürt kentlerinde mümkün mertebe her şeyi yağmalayıp yaktılar. Bu nedenle halkımız intikam hisleriyle dolu. Gerillalarımıza, onlara yapılanların intikamını almaları çağrısında bulunuyor. Bu, halk mücadelesinde yeni bir dönemdir. Kısa bir süre öncesine dek Türk ordusu ile savaş sadece dağlardaydı. Daha sonra kasabalara ve kentlere de taştı. Artık her yerde olacak. Mücadelenin bu aşamasında, gerillalarımıza yerine getirmeleri yönünde verilecek her emir, meşru olacaktır." Gibi, tüylerimizi diken diken eden şok ifadeler kullanıyor!

Kandil ve Gara vuruldu, 45 terörist öldürüldü. Kandil ve Gara bölgelerinde tespit edilen yeni hedeflere 14 Mart 03.20-05.30 saatleri arasında 9 F-16 ve 2 F-4 2020 savaş uçağıyla hava harekatı düzenlendi.

Ayrıca PKK'ya ait 2 silah deposu ve 2 Katyuşa silahının mevzileri ve içindeki mühimmatları ile beraber imha edildiği tespit edildi.

Türk Hava Kuvvetleri 14 Mart 2016 tarihinde saat 03:20-05:30 saatleri arasında kuzeyinde yapılan keşifler neticesinde Kuzey Irak'taki Kandil, Gara bölgelerinde tespit edilen terör örgütü PKK'ya ait 18 hedefe 9 adet F-16 ve 2 adet F-4 2020 savaş uçağıyla hava harekatı düzenlendi.

Bu manzarayı gören Cemil Bayık'ta telaş emareleri görülmeye başladı! Bu olaylar, terörün biteceğinin işaretleridir!

Şimdi anlaşılıyor mu, neden Erdoğan istenmiyor? Neden Türkiye'ye çelme takmaya çalışıyorlar? Neden dört bir koldan Türkiye üzerine abanmak istiyorlar? AK PARTİ kurulduğu günden bu yana; istikrarı, kalkınmayı, demokrasiyi, özgürlüğü, vesayete dur demeyi, dışa bağımlı olmamayı...yürürlüğe koyduğu, insan haklarına önem verdiği, hukukun üstünlüğünü ilke edindiği, eski Türkiye'nin artık olmayacağını herkese anlattığı için, 'Erdoğan tu kaka', 'AKP'ye ölüm', 'AKP oldukça bizim ülkede talan yapmamız mümkün değil.'...naraları atılıyor! 

Meyveli ağacı taşlarlar! Eğer Türkiye, dış politikada, siyasette silik ve başarısız olsaydı hiç bu kadar üstüne gelirler miydi? Eğer Erdoğan, Davos'ta, İsrail Cumhurbaşkanın önünde; 'siz adam öldürmeyi iyi bilirsiniz' diyerek meydan okumasaydı, 'one minute' demeseydi, İsrail'in, orta Doğu'da menfaatleri elinden alınmasaydı, ne İngiltere, ne Almanya, ne Fransa, ne Rusya, ne ABD... terörü bu kadar azdırır mıydı?

Zaten dünya devletleri terörü desteklemez, ona hiçbir yardımı yapmazlarsa, otomatikman terör sıfırlanır! Ankara'daki canlı bomba saldırısında, hepsi terörü lanetleyen mesajlar yayınladılar! Yani timsah gözyaşları döktüler! Hem, teröristin eline bombaları vereceksin, hem de terörle başı belaya giren ülkelere terörü tel'in mesajı yayınlayacaksın! Hiç gülesim yoktu!   
2016-03-16
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları