Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 28 Temmuz 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Çözüm ülkeyi terk etmek mi?
Gazetelerde Beyazıt Öztürk'ün Türkiye'yi terk edip Barcelona'ya yerleştiği haberleri yer alıyordu. Bildiğiniz gibi Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu 'Beyaz Show' programına bir bayan bağlanıp Güneydoğu'da PKK propagandası yapmış, bu yüzden Beyazıt Öztürk hakkında dava açılmış ve kendisi ifade vermek zorunda kalmıştı.

Yaşadığı bu olaylar yüzünden Türkiye'yi terk ettiği söylenen Beyazıt Öztürk'le ilgili bu haberler doğruysa söylenecek birkaç söz var. Çözüm tabii ki Türkiye'yi terk etmek değil, tam tersine çözüm PKK aleyhine var gücümüzle propaganda yapmak, onları bu güzel ülkemizden atmak için adeta tek vücut olmaktır. Hepimizin bildiği gibi Beyazıt Öztürk'ün babası polisti, o da hayatı boyunca milletimizi korumak için canı pahasına polislik yaptı. Şimdi de Türkiye'de tam 30 yıldır büyük bir savaş yaşanıyor. Türkiye topraklarını her ne pahasına olursa olsun bölmeye and içmiş PKK ile kıran kırana bir savaş veriyor. Her gün Güneydoğumuz şehit kanlarıyla sulanıyor. Bize de düşen bu kutsal topraklarımızın bütünlüğünü sonuna kadar korumaktır.

Tam 40.000 şehit verdik, ama asla topraklarımızı böldürmedik ve böldürmeyiz de. Güneydoğu'da askerlerimiz canlarını siper ederek silahla mücadele ederken bizde burada fikren mücadele ediyor sürekli PKK'nın felsefesini anlatıp insanları uyarıyoruz. Bu mücadelemizden de bir gün dahi ödün vermiyoruz. Güneydoğu'daki askerimizin nasıl yoksa bizim de gecemiz yok, gündüzümüz yok, yaz tatilimiz yok, kar tatilimiz yok. Yalnızca göğüs göğüse mücadelemiz var. Bir tek gün bile ülkemizi terk etmeyi düşünmedik, düşünmeyiz de.Benim düşüncem Beyazıt Öztürk'e de düşen Türkiye'den ayrılmayıp tam tersine PKK'ya darbe vursun. Programında PKK'nın Darwinist, materyalist, komünist zihniyetini anlatsın, PKK'nın nasıl küçük çocukları dağa kaçırıp terörist yaptığını anlatsın. 'Türk, Kürt, Laz, Çerkez hepimiz kardeşiz, bu vatanı asla böldürmeyeceğiz, gerekirse 75 milyon şehit oluruz ama asla vatanımızı böldürmeyiz' diye bağırsın. İşte o zaman onun kılına bile dokunan olmaz, herkesin gönlüne sonsuza kadar taht kurar.

'Beyaz'a bu vatanı terk etmek yakışmaz, sonuna kadar savunmak ve PKK'ya karşı dik durmak yakışır'diyorum. Ve Beyaz'ın Türkiye'yi bırakıp Barcelona'ya yerleştiği haberlerinin söylentiden ibaret olduğunu varsayıyorum.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/   
2016-05-24
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları