Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Temmuz 2016
Mert ARSLANOĞLU
Mert ARSLANOĞLU kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezunum, beş yıl önce kendi şirketimi kurdum. Evliyim, iki çocuk sahibiyim. Çok yoğun çalışmama rağmen yazmak benim tutkum. Düşüncelerimi çok kolay yazıya dökebiliyorum ve insanlarla düşüncelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tam anlamıyla araştırmacı bir kişiliğe sahibim. Tarih, bilim, kültür ve sanat dalında bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle antik çağlarda yazılan eserleri incelemeye, binlerce yıl öncesinden günümüze kalan yazıtlara karşı çok ilgim var. Bloghaber, Milliyet Blog, Radikal Blog sitelerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Quilliam Vakfı...
Quilliam Vakfı'nda kimler nasıl faaliyet yapıyor?

İngiliz derin devleti İslam alemini içten çökertmeye çalışırken bir yandan sürekli Darwinizmi yayıyor, bir yandan da Rumiliği ön plana çıkarıyor. İslam'ın yerine eşcinselliğin son derece makbul olduğu Rumiliği getirmeye çalışıyor, bunun için de paneller, toplantılar düzenliyorlar. Bu toplantılarda da Müslüman olduğunu söyleyen kişiler eşcinselliği olabildiğince övüyor, Allah'ın Kuran'da 'iğrenç bir çirkinlik' olarak bahsettiği eşcinselliği İslam adına makul göstermeye çalışıyorlar. Vakfın kurucularından, Rumiliği ve Darwinizmi savunan Maajid Nawaz, homoseksüelliğin anlatıldığı vakfın düzenlediği paneli sosyal medya sayfasında şöyle tanıttı: 'Quilliam Vakfımızın düzenlediği panelde muhteşem konuşmacılar: Peter Tatchell, Naz and Matt Vakfı (Homoseksüel haklarını savunan bir kuruluş), Khakan Qureshi, Sherin el-Feki, Sohail PakBrit, Asif Lahore, Baradar'  Bu panelde yer alan konuşmacıların neler yaptıklarına bakalım:

Asif Lahore:Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor. Asif Lahore, homoseksüelliğiyle ve homoseksüelliği konu alan tiyatro oyunlarıyla tanınan biri. Homoseksüellerin müdavimi olduğu bir gece kulübünü işletiyor. İngiltere'nin en önde gelen homoseksüellerinden biri olarak tanınıyor.

Arya Alaga:Londra'da yaşayan homoseksüel bir sosyal medya uzmanı. Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor. Ailesi İran'lı, kendisi İngiltere'de doğmuş. Müslüman dünyası içinde homoseksüellerin sözde meşru görülmesi için çalışmalar yapıyor.

Khakan Qureshi:Babası Birmingham Merkez Cami'nin kurucularından. Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor. 22 yaşından bu yana homoseksüel hayat yaşadığını söylüyor. Yazılarıyla, katıldığı programlarla, anlatımlarıyla, Müslümanlar arasında homoseksüelliği gündemde tutan kişilerden biri. Homoseksüelliği anlatan çok sayıda kuruluş oluşturdu.

Peter Tatchell:İngiltere'de faaliyet gösteren ve Quilliam ekibi ile ortak çalışmalar yapan, kendisinin basın önündeki çok defa açık beyanına göre, İngiltere'nin en bilinen homoseksüellerinden biri. Aynı zamanda Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor. Homoseksüelleri savunan ünlü Tell Mama organizasyonunda da görev yapıyor. 1967 yılından beri homoseksüelliğin artmasına yönelik teşvik edici faaliyetler yapıyor. Bir çok ülkede homoseksüel evliliklerin yasallaştırılması için örgütlü çalışmalar yapıyor.

Ed Husain:Quilliam VAKFI kurucusu.Bangladeş asıllı bir aileden gelen Ed Husain'in gerçek adı Muhammed Mahbub Husain. Haşa Peygamberimiz'in ismini kullanmak istemediği için Ed ismini tercih ediyor. Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor. ED HUSAIN'İN kendisi hakkında verdiği bazı bilgiler: (Buradaki ifadelerden Allah'ı tenzih ederim.) Artık O'nun adına yaşamamızı isteyen bir Allah'a inanamıyordum. Aslında Allah'ın artık ‘O' olduğunu bile düşünmüyordum... Allah, insanların icadıydı, insanlara ait bir çıkarımdı.' 'Zaman geçtikçe Allah bilincim gelmiş geçmiş en düşük seviyeye indi. Hayatımdaki Allah'ın varlığı kaybolmuştu... İslam'ın kutsal kitabıyla bağlantımı kaybetmiştim.' 'İslam'ın ruhunu kaybetmiştim.' 'Hala iki yüzüm, iki kişiliğim vardı.' 'İslam'ı manevi bir arayış olarak kabul edemiyordum.' 'Allah'a uzaklığımın nedeni, on yıldır kalbimde gerçek iman kalmamıştı. Görünüşte öyleydim, politik amaçlarla kullanıyordum, fakat İslam'ın hakikatini kaybetmiştim.' Ed Husain'in en beğendiği ve aydınlatıcı bulduğunu söylediği kişilerden biri ise Mevlana RUMİ.

Daha önceki yazılarımda da Mevlana'nın adını kullanarak insanları saptıran bir kesim olduğundan bahsetmiştim. Mesnevi'de Kuran'a muhalif çok fazla izah var ve eşcinsellik övülüyor. Oysa Allah Kuran'da homoseksüelliğin 'hayasız bir çirkinlik' olduğunu bildirmiştir. Peygamberimiz de hadislerinde homoseksüelliğin 'en korkunç fiillerden biri' olduğunu şöyle haber vermiştir: Resulullah (sav) buyurdular ki: 'Ümmetim üzerinde korktuğum şeylerin EN KORKUNCU LUT KAVMİNİN İŞİDİR (HOMOSEKSÜELLİKTİR).' (İbn Mâce, Hudûd; 12)

Müslüman olduğunu söyleyerek Darwinizmi, Rumiliği ve eşcinselliği dünya çapında yaymaya çalışan bu kişilere karşı Müslüman alemi çok dikkatli olmalı ve kesin tedbirini almalı. Bizim uyacağımız kitap Kuran'dır. İzleyeceğimiz yol Kuran'ın yoludur. Müslüman görünümünde olup da İngiliz derin devletinin İslam'a zarar vermek için kullandığı bu kişilere karşı çok uyanık olmak gerek. Qulliam Vakfı'nda çalışan diğer kişileri de sizlere tanıtmaya devam edeceğim.    
2016-06-06
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
ER RİAYN
2016-06-16 17:12:04    ip: 195.175.89???
BU VAKIF İLE NASIL İRTİBAT KURABİLİRİZ BİLEN VARMI ACABA???
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları
- Kuran'a göre eşcinsellik...
- Masonlar ve İstanbul'un Fethi...
- Kuran'da evrim yoktur!
- Şehidin arkasından ağlamak...
- TRT'de sürekli evrim propogandası yapılıyor!
- Lord Curzon: Türkler Avrupa'dan atılmalı!
- Hz. Mehdi Arapça bilmeyecek
- Donald Trump neden akıllanmıyor?
- Türkiye'yi parçalama planı
- Paris'teki terör saldırısı ve derin devletler
- Neden Adnan Oktar'a Mason ünvanı verildi?