Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Ekim 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ed Husain ve Maajid Nawaz'a Dikkat!
Müslümanlar arasında, bazıları Rumi felsefeyi, bazıları Kuran'da "apaçık çirkinlik" olarak bildirilen homoseksüelliği, bazıları haram olan şarabın helal olduğunu, bazıları her şeyi Allah'ın yarattığı gerçeğini inkar eden Darwinizm safsatasını anlatarak Kuran'a uygun olmayan bir İslam anlayışını ortaya koyan bir takım kişiler var. Bu kişilerden biri de Ed Husain, diğeri de Majid Nawaz... Ed Husain, Quilliam Vakfı kurucusu. Ed Husain'in en beğendiği ve aydınlatıcı bulduğunu söylediği kişilerden biri ise Mevlana RUMİ. Her fırsatta homoseksüelliği savunuyor.

Maajid Nawaz, o da Quilliam Vakfı kurucularından biri. Ed Husain'in ortağı. Twitter sayfasında Hz. İsa ve Allah ile ilgili haşa Müslümanları rencide eden karikatürler paylaştı. Rumiliği ve Darwinizmi savunuyor.

Maajid Nawaz'ın en dikkat çeken özelliklerinden biri ise homoseksüelliği sürekli gündemde tutması.Katıldığı bir çok programda ve yazılarında Allah'ın haram kıldığı, iğrenç bir pislik olan homoseksüelliği anlatıyor ve kendince homoseksüelliğin İslam'a aykırı olmadığını savunuyor. 

Ed Husain ve Maajid Nawaz Orlando'da gay bara yapılan saldırı sonucunda hemen twitter sayfalarından homoseksüelleri koruyan yazılar yazmaya başladılar. Bu saldırı homoseksüelleri dünya çapında mağdur göstermek için bile yapılmış olabilir. Bu tür eylemler soncunda Quilliam Vakfı'ndaki bu kişiler sürekli İslam'da kesinlikle haram olan eşcinselliğin geniş çapta propogandasını yapıyorlar.

Tabii ki burada insanlara şiddet uygulamak asla kabul edilemez, terör, saldırı, adam öldürmek kabul edilemez.Bir insan yanlış yoldaysa Kuran'a göre sadece kendisine doğru yolda olmadığı anlatılır, baskı kurulamaz. Allah Kuran'da tek bir insanı haksız yere öldüren tüm dünyayı öldürmüş hükmündedir, karşılığı sonsuza kadar cehennemdir' diye bildirir.

Ama Mülüman kimliği adı altında dünya çapında homoseksüelliği yayanlara ve bu olayları fırsat bilenlere çok dikkat edin. Bu kişiler Suriye'de her gün yüzlerce Müslüman şehit edilirken hiç seslerini çıkamıyorlar. Bir günde 700 masum mülteci denizde boğulurken tek kelime etmiyorlar. Irak'ta, Afganistan'da her gün Müslüman çocukların, kadınların üzerine bombalar yağarken twitter sayfalarında tek cümle yazmıyorlar. İsterseniz girip sayfalarına bakın. Ama eşcinselleri koruma konusunda aslan kesiliyorlar. Daha önce anlattığımız gibi İngiliz derin devleti dünyanın dört bir yanında Müslüman görünümü altındaki bu insanları homoseksüelliğin ve Rumiliğin yayılması için kullanıyor. Bazı kişilerin anlattığı bu yanlış İslam anlayışı tüm İslam alemi için bir tehlikedir. İslam'ı yanlış tanıtan bir felsefeyi yaymaya yönelik bu duruma karşı Müslümanların çok dikkatli olması gerekir.

Kaynak: http://lutizm.blogspot.com.tr/   
2016-06-16
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları