Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 30 Ağustos 2016
İlhan NEZOR
İlhan NEZOR kimdir?
1968 Trabzon doğumlu.Eğitimci bir ailenin çocuğu olması hasebiyle güzel Anadolu'nun muhtelif yerlerinde bulunma ve farklı kültürlerden istifade etme imkanı buldu.Lise yıllarından itibaren çeşitli yerel ve ulusal gazetelerde şiir,makale ve araştırmaları yayınlanmış olup an itibarı ile,Teknokule-En Politik- Epruli -Manşetto ve Bendeyazarım.com'da günlük makaleleri yayınlanmaktadır.İnşaat teknikeri ,evli ve iki erkek çocuk babası...
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
İnsanlığın Yüz Karası Batı’nın Günah Galerisi -4
Batı dünyası ve topyekün Muharref Hırıstıyanlık bugün ‘Belhum Adal'ı yaşamaktadırlar. Kur'anı Kerim hayvandan daha aşağı olan bir insan gurubundan bahseder. Araf 179'da şöyle buyurulur: 'Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. İşte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. İşte bunlar gafillerin ta kendileridir.'

İnsanların fıtrattan gelen hakları hiç bir şekilde başkaları tarafından gasp edilemez. Peygamberimiz tebliğini tamamlamış ve mücadelesini son Veda Hutbesinde çağlar üstü bir insan hakları beyannamesi ile noktalamıştır. İslam inancı, insan haklarına son derece titiz davranmış ve fıtrattan gelen haklara saygı duymuştur.

Dolayısı ile insanın en doğal hakkı, hiç şüphesiz yaşam hakkıdır. Can , mal , namuz ve ırzını koruma ve sair düşünce özgürlüğü en temel haktır.İşte bu haklara müdahale nereden ve kimden gelirse gelsin hayvandan daha aşağıBelhum Adal konumundadır.

Avrupa‘nın Hümanite adı altında insanı yarı Tanrılaştırarak kendisine kurban ettiği sapkın inançlarını tarih boyu belgeleriyle örneklendirdiğimiz bu aşağılık durumunu deşifre etmeye devam ediyoruz.

Bizi takip eden okurlarımız hatırlayacaktır.Bir kaç ay önce Avrupa‘nın göbeğinde yaşanan bir dramdan bahsetmiş ve yine bu sütunlarda 'Alçaklığın Anatomisi'başlığı ile Batı‘nın aradan yıllar geçmesine rağmen aynı ahlaksızlığı sergilediklerini yazmıştık.Kısaca hatırlayacak olursak,PSV taraftarlarının Atletico Madrid maçı öncesi dilenci kadınlarla dalga geçmesi,onlara bozuk para atarak şınav çektirip gülüştükleri görüntüler yayınlandı sosyal medyada.

dilenci

Ardından bir başka daha rezil bir görüntü paylaşıldı. Roma'nın simgelerinden kabul edilen Kutsal Melek Kalesi‘nin önünde meydana gelen bir olay 'pes artık' dedirtti insanlığın düştüğü buhrana.UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lazio-Sparta Prag maçı için İtalya'da bulunan Çek taraftarlarının,kaldırımda oturan dilenci bir kadının üzerine işediler.

fft107_mf7373491

Allah, kuyruksuz hiç bir hayvanı,kabuksuz hiç bir meyveyi yaratmadı.Bir köpekbile işeyeceği zaman bir duvar dibini ararken ,bu ne menem arsızlıktır ki sokak ortasında masum , biçare insanın üzerine idrarını yapabiliyor bu insanlar..!

Daha bugün (16/06/2016) taze bir haber düştü ajanslara.Benzeri bir olay İngiliz Holiganlar tarafından yine Avrupa‘nın göbeğinde sergilendi.Avrupa Futbol Şampiyonası dolayısıyla Fransa‘da bulunan İngilizler, yine bir skandala imza attı. İngiliz taraftarların spora yakışmayan ‘eğlenme' şekli tepki topladı. ÜlkeninLille kentinde Rus spor muhabiri tarafından kaydedildiği belirtilen görüntülerde,İngiliz taraftar grubunun dilenci çocuklara madeni para fırlatarak eğlendiği görülüyor.Taraftarların parayı uzağa fırlatarak dilenci çocuklarla dalga geçtiği görüntülerde, bir taraftarın dilenci çocuğun para toplamasını taklit ederekBelhum Adal olduğunu adeta ispatlıyordu.

1254070_620x410
Demek oluyor ki, Batı‘nın genlerinde insan ahlak ve onuruna yakışmayan tutum ve davranışlar atalarından çocuklarına geçen genetik bir alçalma travmasıdır. Bu nedenledir ki ,Domuz için dışkının,Köpek için kemiğin nasıl haz verici bir tadı varsa, ar damarı çatlamış Batının da her türlü çılgınlığı yapması onlara haz vermektedir.

Yazı dizimize Batının özellikle kadınlar üzerinde ki akıl almaz işkencelerinianlatarak devam edecektik.Ancak,İngiliz Holiganların bu davranışı güncel olduğu için bir sonraki bölüme bıraktık...

(Devam edecek...)

İlhan NEZOR   
2016-06-18
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları