Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Temmuz 2016
Ş.Mehmet ÇET
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Bizden ne istiyorlar?
Emperyalist haçlı dünyası soğuk savaş döneminde Latin Amerika ve Afrika'da kimi rejimlere yönelik sürdürdükleri terör ve kaos siyaseti, yeniden devreye sokuldu. 11 Eylül 2001'den bu yana emperyalist batı terör örgütleri eliyle hedefe konulan ülkeye karşı devreye sokulduğu ‘'Kirli iç ve dış'' saldırıları yapmaya başladılar.

Geçmişe dönüp bakarsak;

Kimyasal bahanesiyle Irak, El kaide bahanesiyle Afganistan işgal edildi. Şimdide Daeş bahanesiyle Ortadoğu'yu yeniden dizayn etmeye çalışıyorlar.

Mısır'da dış darbe desteğiyle istediklerini yerine getirecek bir yönetimi iş başına getirdiler. Adalet, özgürlük ve eşitlik isteyen Müslüman ülkeleri kaos ve iç çatışmalara sürüklediler.

Bu anlamda sadece bir tek Türkiye'ye diş geçiremediler.

Türkiye'yi ele geçirmek isteyen güçler Erdoğan sız bir Türkiye için 2013 Mayısından beri içeriden ve dışarıdan zalimce ve acımasızca saldırılar düzenlemektedirler.

Ülkemize yönelik saldırılarda her türlü grup, örgüt ve yöntemle eş zamanlı olarak harekete geçmişlerdir.

35 kişinin öldüğü Suruç, 103 kişinin öldüğü Ankara katliamları haçlı dünyasının bir terör eylemi olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu saldırıların son örneği de geçmişi katliamlarla dolu batının Almanya eliyle ortaya sürdüğü ve Alman Meclisinin kabul ettiği sözde ermeni soykırım tasarısıdır.

Bu bağlamda bir araya gelmesi mümkün olmayan örgütleri bir araya getirip ve onlara sahip çıkan dış güçler, Irak, Suriye ve Afrika'da işlemedikleri soykırım suçu kalmayan haçlı dünyası Almanya eliyle Türkiye'ye ve Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sahip çıkan tüm kesimlere verdikleri cezanın içeriğini anlamalıyız.

Bu terör olaylarının asıl hedefi, yeni Türkiye'ye liderlik eden Erdoğan'dır ve Erdoğan'a sahip çıkan tüm kesimlerdir.

Haçlı batı medyası ve onların yerli uzantıları Gezi den bu yana onlara itaat etmeyen Erdoğan'ın ülkeyi yönetmesine izin verilmemelidir diyorlar.

Şu gerçeği unutmamak lazım, Cumhurbaşkanı seçimi ve Kasım 2016 da ki genel seçimlerde ağır bir darbe alanların adeta dengeleri bozuldu. Eş zamanlı olarak terör örgütleri efendilerinin ellerine tutuşturdukları projeleri gerçekleştiremediler.

Sırasıyla Gezi olayları, 17-25 Aralık darbesi, Suruç ve Ankara katliamları. Bütün bu saldırılarda başarısız olanlar şimdi de Ermeni soykırımı ile Türkiye'yi tehdit ediyorlar.

Türkiye'yi hedef seçen haçlı dünyası ne istiyor?

Özellikle Erdoğan'dan vazgeçmemizi istiyorlar. Yani Millet ve devlet olma iddiamızdan vaz geçmemizi talep ediyorlar.

Bizi Ortadoğu'daki işgalcilere teslim olmamızı, emperyalist kirli dizayna boyun eğmeye zorluyorlar.

Oysa artık mümkün değil. Bu durumu ancak köle ruhlular kabul eder.

Ve unuttukları bir şey var:

Halk koşmaya başlamıştır ve koşacak gücüde kendinde bulmuştur. Bu koşuyu ne pahasına olursa olsun durdurmaya çalışan emperyalist güçler ve onların yerli işbirlikçileri şunu iyi düşünmelidirler ki;

Halkın koşusu önünde durulmaz, kim veya kimler olursa tepe taklak olur, toprağa yapışır.

Günün sözü: Ya kukla olacağız ya da kukla oynatacağız.

Esen kalın.

Facebook: mehmetçet21

Twitter: mehmetçet21

Mehmetcet21.blogspot.com   
2016-06-22
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Al Takke Ver Külah
- Başkalarının Adamları
- Hoş Geldin Serok Ahmet
- Kardeşlik Zamanı
- 2015 Böyle Geçti...
- Neden Hedefteyiz?
- Birlik olma zamanı
- 1990'lı Yıllar