Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 15 Temmuz 2016
Ş.Mehmet ÇET
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ramazan Bayramı
Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayını geride bırakarak, sevgi ve şefkatle birbirimize ellerimizi uzatma ve kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bayramlar, iç dünyamızdan başlayarak sevgi ve huzuru dalga dalga topluma yaymanın, birbirimizi kardeş bilerek daha çok gözetmenin ve hoş görmenin, öksüzleri sevindirmenin, yoksulları barındırmanın, yakınlarımızdan başlayarak dargınları barıştırmanın ve sonuçta birbirimizin gönlüne girmenin sevincini yaşadığımız kutlu zaman dilimleridir.

Bayramlar, insani ve dini güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbirleriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.

Öyle ise bayramı sadece kendimiz ve çevremizde yaşamayalım, onu evlerden evlere, gönüllerden gönüllere taşıyalım, yakınlarımızı, komşularımızı, dostlarımızı sevgiyle kucaklayalım.

Ramazanda elde ettiğimiz kazanımları, güzel haslet ve yüksek değerleri Ramazan sonrasında da devam ettirmeye çalışalım.

Yüce Allah'tan daha nice sağlıklı, mutlu ve umutlu bayramlara, sevgi ve kardeşlik dolu yarınlara kavuşma temennisiyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, bayramın milletimize, Ülkemize, dünyamıza ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Allah'tan dilerim.

Günün sözü: ‘'Allah'ım! Benim yaratılışımı güzel kıldığın gibi ahlakımı da güzelleştir.

Esen kalın.

Facebook: mehmetçet21

Twitter: mehmetçet21

Mehmetcet21.blogspot.com   
2016-07-05
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Al Takke Ver Külah
- Başkalarının Adamları
- Hoş Geldin Serok Ahmet
- Kardeşlik Zamanı
- 2015 Böyle Geçti...
- Neden Hedefteyiz?
- Birlik olma zamanı
- 1990'lı Yıllar