Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Ekim 2016
Erkan ARKUT
Erkan ARKUT kimdir?
05 Ekim 1970 Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. Şu anda kendi şirketimde yönetici olarak çalışmaktayım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yazı yazmayı ve fikirlerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden her gün yazdığım yazılarımla insanlara ulaşıyorum ve onlardan aldığım olumlu yorumlardan dolayı çok memnun oluyorum. Siyaset, günlük yaşam, dünya kategorilerinde yazıyorum.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Ters giden bir şeyler var...
Güneydoğu'da kıran kırana çok büyük bir mücadele yaşanırken çok yanlış, çok ters giden bir şeyler var. Halk olarak devlete, hükümete, genelkurmay başkanına, bu işten sorumlu olan herkese bir vatandaş olarak soruyoruz: 'Nasıl oluyor da her seferinde askerimizi, köy korucularımızı şehit eden PKK elini kolunu sallayarak olay yerinden kaçabiliyor!'

Bu kesinlikle Türk milletinin kabul edeceği bir durum değildir. Çok iyi teknolojilere sahip olmamıza rağmen bu kalleş teröristler nasıl oluyor da olay yerinden kaçabiliyorlar? Bu bir değil, iki değil, sürekli oluyor. Bir PKK'lının yaptığı saldırıdan sonra kaçmasının asla mümkün olmaması lazım, PKK'lıların çembere alınarak hemen yakalanması lazım.PKK ile mücadelede acizliği, beceriksizliği Türk milleti asla kabul etmez. Orada askerlerimiz şehit oluyorlar, topraklarımız bölünmesin diye kahramanca canlarını veriyorlar. Korucular da aynı şekilde. Sonra ne oluyor? Hiçbir şey olmamış gibi askerimizin katili PKK olay yerinden rahatça uzaklaşabiliyor!

Devletimizden çok acil bu konuda tedbir almasını istiyoruz. Biz yol, köprü, baraj istemiyoruz. Bunlar acil değil. Topraklarımız çok ciddi bölünme tehlikesi ile karşı karşıya. Bütün imkânlarımız Güneydoğu'ya sevk edilsin. Kalekollar kurşun geçirmez olsun. PKK'lıların saldırma tehlikesinin olduğu bölgelere geniş çapta füzeler yerleştirilsin. Ve herhangi bir saldırıda bu füzeler ateşlenerek PKK'ya göz açtırılmasın. Biz askerlerimiz şehit düşerken PKK'nın olay yerinden kaçtığı haberini bir daha hiçbir şekilde duymak istemiyoruz. Eğer bu konuyla ilgilenenler PKK'lıların kaçmasını engelleyemiyorlarsa o zaman bu konuyu halledecek kişilerin göreve getirilmesini devletten talep ediyoruz.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/, A9TV

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/


   
2016-07-17
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları