Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 29 Temmuz 2016
  YAZARIN SAYFASI
Askerine Düşmanlık, Düşmanına Askerliktir
Biraz sitem dolu bir yazı olacağı aşikadır. Kendimde başta olmak üzere uğruna canımı vereceğim halkımla alakalı bir arzu,istek, istirham olacaktır bu yazı. İlk başta olayın vahamiyetiyle yanlış anlamaların yada önyargıların odağı olacağıma da inancım sonsuz gerçi. Lakin...

   Bu kulaklar bu gözler bunları durmuşken bu parmaklar hakikatleri yazmaktan geri duramayacaktır. Sevgili arkadaşlar kabul etmemiz gerekir ki biz millet olarak birini yüceltirken diğerini yerin dibine sokmayı pek ama pek seviyoruz .Şu takımda şu futbolcu çok iyi derken ama o takım berbat rezalet bu sezon demeyi ihmal etmeyiz yahut sınıfta bir öğrenci haylazsa o sınıfı tümden karalamayı ihmal etmeyiz hatta çokta severiz. Milli takımımız -daha 1- 2 ay öncesine gidersek- Avrupa Futbol Şampiyonasına gitmeden önce sonsuz şükranlar, kutlamalar,destekler gidip yenilince huyalamalar lanetler sonra tekrar yenince tezahüratlar... hani yensekte yenilsekte arkandayızlar ?Hani orda canını dişine takmış sporcuyla oraya gezmeye gittiği belli sporcunun ayrımı?

  Velhasıl mevzuya gelmek isterim bu kulaklar ki, bu gözler ki askeri lojmanlara yemek gitmediğini senelerce dost kardeş gibi alışveriş yaptıkları esnafın sırf asker diye küfür dolu hakaretler ettiğini duydu gördü. Yolda giderken -emir kulu onlar, 30 asker bir darbeci subayı tutamadı mani olamadı ne hikmetse ama emir kuluydular işte deyip darbeci hain askerlere acıyanlar!ki kendi milletine ateş eden hiçbir asker(sözde,özde kahpe)in gözümde masumiyeti yoktur!-benim gerçek anasının babasının ayağında bir çarığı bir taşım bulgurundan, vatanı için gözünü kırpmadan verecek canından başka bir şeyi olmayan erimin yolda yüzüne tükürüp cıklayarak geçtiklerini gördüm. Bu hain bu rezil bu gafil bu küffar darbeci  köpeklerin yüzünden siz daha misket oynarken elinde demir parçasıyla vatan için nöbet tutup şerefli haysiyetli birer subay, astsubay çıktıklarında ülkem için ne vakit ser veririm ne vakit can veririm diyenleri bir tutamazsınız .Kardeşlerim, kahraman  vatandaşım yapmayın yapmayalım!!!
Bu soysuz köpekler neden Bu ŞANLI ŞEREFLİ elbiseyi giyip maskelendiler zannediyoruz çünkü ordu bizim göz bebeğimiz ordu bizim namusumuz değil mi?Yoldan geçerken 5 yaşındaki bebelerimizin asker ağabey deyip selam verdikleri değil mi?
Her Türk gencinin bu kutsal peygamber ocağına girmek için can attığı baktığımızda keşke bende o üniformanın içinde olsam dediğimiz yer değil mi sorarım? Peki şöyle düşünelim görevini icra etmek kaygısıyla kahraman halkıyla bütünleşen emniyet mensuplarımızın içinde bu hainler gafiller köpekler bu lanetler yok mu? Yargı deyip bağımsızlığından tarafsızlığından şüphe duymadığımız organımızda da bu reziller yok mu? Bu reziller için koca bir orduyu silmek vicdana sığar mı? Şehit Eşref Bitlisler  Şehit Arslan Kulaksızlar kahraman Şehit
Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemirler kimin evladı hangi devletin kurumunun evladı? O vakit tüm hocalarımızdan nefret etmeli o vakit tüm polislerimizden nefret etmeli o vakit tüm kurumlarda ki eşimizden dostumuzdan kardeşimizden anamızdan babamızdan nefret etmeli hepiniz aynısınız darbeci köpekler demeliyiz.
Şerefli mücadelenin dimdik duran demokrasi bekçileri  bu hainlerin gözbebeğimiz Peygamber ocağına soktukları bu fitneyle, yarın Allah korusun bir tehdit bir savaş olduğunda, terör lanetinde bizi gözünü kırpmadan koruyacak canını verecek bayrak inmesin diye eline başını alıp savaşacak askerlerimize ‘hepiniz aynısınız'cılık yapmayalım!! Evladından daha baba lafı duymamışken şehit olan Subayımı Astsubayımı Erimi unutmayalım aylarca  dağlarda karda soğukta sıcakta of demeden çalışan eve geldiğinde evladının onu tanıyamadığı beşikte bıraktığı çocuğunu yürürken bulan , şerefli üniformasını eve geldiğinde özenle asanları unutmayalım.
Bu hainlerin bir emelide bu; Türk Ordusunu itibarsızlaştırmak, başını öne eğdirmektir!! Biz ki gaflete düşmeyeceğiz. Şanlı üniformayı giyinip maskelenmiş kafirin itleri, uşaklarının oyununa gelmeyeceğiz.Biz ki yine bizimm askerimizi gördüğümüzde ‘selam verip yanındayız Mehmetçiğim' diyeceğiz!
Kendi canından çıkan askerlerine düşmanlık eden düşmanlara askerlik etmiş olacaktır. Kafirin istediği budur bölmek; maskelenmiş köpekler yüzünden ülkeyi ülkenin kurumlarını itibarsızlaştırmak! Giydiği haysiyetli üniformanın içinde gururla durmak varken bu hain iblisler yüzünden boynunu eğik tutturmak!  Türkiye ki ordusuyla milletiyle başındaki Reisiyle gururludur başı dimdik eğilmezdir denmekte cümle cihanda biz ki bu gerçeği yıktırmayacaz bu küffarlara bu fırsatı vermeyeceğiz!


  Demokrasi savaşımızdan geri durmayacağız yine dimdik ayakta, bir yanımızda Şanlı Peygamber ocağı ordumuzu bir yanımıza emniyetimizi alıp siper edeceğiz, duvar olacağız  Milli İrademizi Vatanımızın, seçilmiş Cumhur Reisimizin  arkasında duracağız !!!!

      
2016-07-20
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
Talha CEYLAN
2016-07-20 20:05:53    ip: 5.47.192.2???
Hocam aynen anlattiginiz gibi bu ordu bizim ordumuz içindeki hainler hariç zaten hepsini inşaallah temizliyecekler bizim milletimiz olayin sicagiyla boyle konuşuyorlar eminim üzerinden biraz zaman gecsin zamanla bu millet ordusuyla tekrar bütünleşecektir.
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları
- Darbe; İtiraflar-Hakikatler-İhtimaller
- Doğu Türk'İstan