Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 30 Temmuz 2016
Yıldıray BARAK
Yıldıray BARAK kimdir?
ANADOLU BASIN-YAYIN BİRLİĞİ İstanbul Şube Başkanı -Önce VATAN Gazetesi Köşe Yazar ve Yayın Koordinatörü Sivas'ta doğdu Sivas Hakikat gazetesinde başladığı gazetecilik hayatını Sivas Anadolu gazetesi, Sivas'ın Sesi, Sivas Olay, Cımhuriyet (Ege), Son Havadis, Ege Güneş, Ege'nin Sesi Tan gazetesinde sürdürdü. 1994 yılında başladığı İnternet yazılarını, 1995 yılından itibaren ulusalhaber12.com, hurses.net, 10numarahaber.com ve gazetesonhavadis.com da düzenli olarak yazmaya başlayarak, İnternet'in Türkiye'de geniş halk kesimleri tarafından tanınmasına katkıda bulundu. 1995 yılından beri Köşe Yazarı ve İnternet Gazeteleri sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir. Son Havadis, Hürses Gazetesi ve 10numarahaber.com, ulusalhaber12.com internet haber siteleri sahibi, genel yayın yönetmeni ve yazarıdır. Önemli köşe yazıları ; Aleviler ve Kürtler Hıristiyanlaştırılıyormu? , Emperyalizm Kapımızdan neden gitmiyor, Gladyo, Demirel'in ölüm listeleri, Andıç-mandıç, Türkiye
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
İpe un seren bir adım öne çıksın!
Tam anlamıyla fesat kumkuması kaynıyor ortalık.. Öncelikle; Devlet birimlerinde birileri canlı bombayı biliyor.

Olması muhtemel eylem mekanlarını da biliyorlar.

En iyi ihtimal, ihmal sahibi Emniyet ve istihbarat mensupları için Mülkiye ve Polis müfettişleri raporu soruşturma istiyor ama vali, savcı, avcısı bile reddediyor oldu ülkemde.

Kimimizin gözü bağlı, kimimizin gözü dönmüş olduğu için fark edenimiz çok olsun diye dua ediyoruz ancak..  At gözlüğü takmış olanlarımızı bu gruba dahil etmiyorum üstelik .. 

Şehitlerimize gelince; ölebilirsin, şehit olabilirsin ancak yerini bilmelisin diyorlar.. 

Hayattaki en acayip şeylerden biri ezildiği halde başkalarını ezmekte maymun iştahlıolanlarımız sanırım.. 

Bir alttakini ezme, ötekileştirme, hor görme vesvesesi sayesinde, birilerinin arzu endamı doğrultusunda hareket edenlerinde vicdan mahkemelerine teşriflerini rica ediyorum..

Birilerinin canı istedi diye birilerinin canı acımasın diye tüm çabamız.

Çığlıklar kopuyor olsa da sessiz insanların yüreğinde; onlarda korkularından, çaresizliklerinden, ümitsizliklerinden, üzüntülerinden, umutlarının son kullanma tarihi geçtiğinden kocaman suskunluklar taşıyorlar, boylarını aşan dertlerin içinde boğulmamak için direniyorlar.. 

Kim , kime, kim için neler yapıyor.. bilinen taraf ile görülen taraf bambaşka.

Görenin gözü kör, duyanın kulağı sağır, bilenin hafızası kayıp olmuş hey gidi.   
2016-07-22
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları