Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 04 Ağustos 2016
Salih Sedat ERSÖZ
Salih Sedat ERSÖZ kimdir?
1956 Konya Akören doğumluyum. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji bölümü mezunuyum. Gazetecilik, MEB' da öğretmenlik ve idarecilik, Konya İl Kültür Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı ve Daire Başkanlığı görevlerinde bulundum. 1978 yılından itibaren Türkiye’de Yarın ve Merhaba gazetelerinde yazdım. Şu anda Memleket gazetesinde yazıyorum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Yaşananlar ve Yapılması Gerekenler
15 Temmuz akşamı, milletin iradesine tasallut edilmiş karanlık bir gece iken, 16 Temmuz sabahını Milli İrade zaferine tebdil eyleyen Rabbime milyarlarca şükürler olsun.

Darbe girişiminin zafere dönüşmesinde en büyük rolü oynayan Başkomutanımıza, darbeye karşı duran şerefli Türk askerine, kahraman polislerimize, medyamıza selam olsun. Darbe girişiminin başından itibaren Başkomutanın çağrısına uyarak canları pahasına binlerce destan yazan şanlı milletimize selam olsun.

Darbe gecesinde yaşanan ama bilinmeyen bazı olaylar şu şekilde cereyan etmişti:

*Darbe o gece sabah 04.00 de yapılmak üzere tam teşekküllü olarak planlanmıştı. Fakat Genel Kurmay Başkanı haber alınca karargâhta kaldı. Yanındaki hainler darbenin deşifre olduğunu bildirdi bu yüzden operasyon 6 saat erken başladı.
* İstanbul Arnavutköy'de tank birliğindeki binbaşı olayı fark edip Emniyeti aradı, Belediyenin iş makinaları kışlanın kapısını kapattı orada 2 albay 1 polis şehit oldu ama tanklar çıkamadı.
* Malatya'da 8 adet kargo uçağı mühimmatı Türkiye'ye dağıtılmak için yüklendi fakat Belediye uçuş pistine itfaiye ve iş makinalarını park etti uçaklar kalkamadı.
* Özel kuvvetler karargâhına giren tuğgenerali bir astsubay alnından vurdu ve şehit oldu. Böylece karargâhtaki bütün plan çöktü.
* Cumhurbaşkanının yeri bilinmiyordu. Hain yaveri yerini söyledi ama yine operasyonun erken başlamasından dolayı Cumhurbaşkanı haber aldı ve oteli terk ettikten sonra hainler geldi. Planlandığı saatte başlasa idi, Cumhurbaşkanı uykuda yakalanacaktı.
* Cumhurbaşkanı ölümü göze alarak İstanbul'a uçtu. Uçuş numarasını TC Ana yerine, TK8464 yani tarifeli yolcu uçuş kodu ile İstanbul'a indi. Şayet Ankara'ya inseydi helikopterler hava limanında veya sarayda vurmak için hazır bekliyordu. Burada da 1. Ordu Komutanı olaya el koydu sizi acilen İstanbul'a bekliyoruz dedi.
* Türksat Telekom'da, TRT'de, CNN Türk'te ve bilumum yerlerde sivil ve polis direnişleri oldu. İletişimi kesemediler.
* Onların planında Cumhurbaşkanı'nın 4.5 G ile canlı yayın yapacağı ve halka çağrısı yoktu. Çünkü saat gece 04.00 de Cumhurbaşkanı yakalanmasa bile iletişim tamamen kesilmiş olacaktı ve kimse sokak çağrısı yapamayacaktı.

* Ve tabi milleti tamamen unutmuşlardı. Planlarında milletin olaya el koyacağı hiç yoktu. Milletimizin tanklara karşı duracağını, tankların üzerine çıkacağını ve önlerine yatacağını hesap edemediler.

Bunun gibi yüzlerce olay var, yazılan binlerce destan var. Ülkemizi ve milletimizi bu haşhaşi yapının elinden Allah Korudu. Yoksa plan kusursuzdu. Hesap edemedikleri şey Allah'ın Planıydı ve Allah'ın planının bütün planların üstünde olduğuydu.

Bundan sonra ne yapılmalı?

* Daha önce de yazdığım gibi, bu hainlerin hiçbir ferdine merhamet edilmemesi gerekir ve Feto hainine sevgi d
uyanlar dahi gözaltına alınmalıdır. Şu andan itibaren bunların en alttan en üste kadar hepsi vatan hainidir.

* Milletin isteği doğrultusunda acilen İDAM kararı alınmalıdır. Bunun için şu an en uygun zamandır. İdam çıkarsa Türkiye'yi Avrupa Birliği'ne almazlarmış. Tam manasıyla güçlü bir siyasi irade göstererek, biz AB'ye muhtaç değiliz, almazsanız almayınız, darbeyi önleyen milletimize olan vefa ve şükran gereği bu kararı alıyoruz diyerek idam mutlaka getirilmelidir. Gelecekteki muhtemel darbe girişimleri de ancak idamla önlenebilir.

* Özel ve resmi bütün kurumlardaki bu haşhaşi yapının elemanları bir fert kalmayıncaya kadar mutlaka temizlenmelidir.
 * Pensilvanya'daki sütü bozuk, kanı bozuk, İsrail'in köpeği, satılmış hain, psikopat şahıs için, durmadan mazeret üreten ABD'ye sürekli laf anlatmak mecburiyetinde kalmaktansa ve o alçağı verseler bile Türkiye'de beslemektense, özel ajanlar vasıtası ile bulunduğu yerde gebertilmesi ve de mezarının Türkiye'de olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bakınız bir zamanlar bu psikopatın en yakınında bulunan Latif Erdoğan ne diyor: 'Gülen ölüp gitmeden bu ülkeye ihanet bitmez. Her türlü çılgınlığa başvurabilir. Şu an delirmiştir. Bu adam yaptığından asla pişman olmaz. Bu hareket en ufak detaylarına kadar, kendisiyle görüşülmeden yapılmaz. Bu adam, 78 milyon ölse bile kendi tırnağı acımış kadar üzülmez.'

Öyle ise bu adamın daha fazla yaşamaması gerekiyor. Bulunduğu yerde öldürülmeli ve orada gömülmelidir. Bunlar acilen yapılması gerekenler. Ama ileriye dönük daha yapılacak çok iş var. Son olarak şunu ilan ediyorum:

15 Temmuz darbe girişiminden sonra, hâlâ fetoculara ve Pensilvanya'daki İsrail uşağı, psikopat şahsa sevgi duyan varsa, benim en yakınım bile olsa zerre kadar hakkımı helal etmiyorum, etmeyeceğim. Böyle biline... Sağlıklı ve mutlu yarınlar efendim.   
2016-07-28
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları